Zooapsaugininkai išgelbėjo lapę iš kailių fermos ir įrodė, kad jos laimingas snukutis geriau už bet kokius kailinius

478
Patinka? Duok Like!

Mūsų pasaulyje, deja, iki šiol egzistuoja kailių fermos, kur augina gyvūnus kailiniams ir kitiems gaminiams. Tokiose vietose žvėris laiko bjauriose sąlygose, neskirdami jiems reikiamo dėmesio ir rūpesčio. Neseniai lenkų gyvūnų gynėjai aptiko panašią įstaigą ir išgelbėjo iš ten žavią laputę, padovanoję jai šansą laimingai gyventi. Jie papasakojo šio žvėrelio istoriją, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie šią problemą ir padėtų ją išspręsti.

Mažą lapiuką aptiko kailių fermoje Lenkijoje.

Jį laikė siaubingose sąlygose.

Jis buvo išsekęs ir jam reikėjo medicininės pagalbos.

Ploni surūdijusio narvo virbai pažeidė jo kojas.

Veterinarai padarė viską, kad vargšelis daugiau nejaustų skausmo.

Dabar jis jaučiasi žymiai geriau.

Lapiuką pavadino Mačeku.

Dabar jis gyvena su vienu iš savo gelbėtojų.

Jis turi erdvų voljerą ir šaunių žaisliukų.

Neseniai geras berniukas gavo kalėdinių dovanų.

Žvėriukas buvo labai laimingas ir su malonumu sukirto vaišes.

Mačekas lyg katinas džiaugėsi šventine dėže.

Mačekas ištraukė laimingą bilietą ir jį išgelbėjo, tačiau tokių pūkuotų įkaitų dar labai daug. Gyvūnų gynėjai prašo neabejingų žmonių padėti, prisidedant finansiškai. Bet kuris planetos gyventojas gali užeiti į tinklapį ir paaukoti pinigų, kurie leis išlaisvinti ir kitus gyvūnus. Jie irgi nori gyventi ir gauti dovanas, kaip laimingas lapiukas, vardu Mačekas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353