Kai lauke buvo didelis šaltis, prie gaisrinės lango priėjo jauna katytė, tikėdamasi, kad kas nors jai padės

5390
Patinka? Duok Like!

Ši istorija nutiko Kanadoje, Stainbako mieste vienoje iš priešgaisrinių stočių. Kai lauke buvo didelis šaltis, prie gaisrinės lango priėjo jauna katytė, tikėdamasi, kad kas nors jai padės.
Ją pastebėjo budintis ir tai smarkiai jį nustebino. Jis ėjo pro langą ir pamatė katę, kuri įdėmiai žiūrėjo pro stiklą tiesiai į jį.

„Lauke tą dieną buvo labai šalta, o ji sėdėjo už lango. Kai vienas iš gaisrininkų išėjo į lauką, katė pribėgo prie jo“. Katytė toliau sėdėjo prie lango ir nenorėjo išeiti.

Iš jos išvaizdos buvo aišku, kad gyvūnas neturi namų, todėl neturi kur eiti. Tada gaisrininkai nusprendė įsileisti katytę į priešgaisrinį dalinį, nes bijojo, kad naktį ji sušals. Lempų šviesoje jiems pavyko gerai apžiūrėti uodeguotąją, ji buvo labai purvina ir alkana. Tačiau kai ją paglostė, ji iškart ėmė murkti.

Priešgaisrinio dalinio viršininkas Kevinas Tizas pasakė, kad laikinai pasiims katę pas save. Visam laikui pasilikti jos negalėjo, kadangi pas jį jau gyveno 4 katės. Naująją augintinę pavadino Ema ir sekančią dieną nuvežė į veterinarijos kliniką. Katė pasirodė visiškai sveika, neskaitant lengvo ausų galiukų nušalimo.

„Aš publikavau jos fotografiją ir istoriją socialiniame tinkle tikėdamasis, kad atsilieps šeimininkas, jei katė pasimetė. Palaukęs kelias dienas aš taip ir nesulaukiau atgarsio į publikaciją. Tada aš vėl nuvežiau Emą pas veterinarą, kur ją paskiepijo ir dar aptiko ausų erkes, nuo kurių iškart pradėjo gydyti“.

Vizitų pas veterinarą metu katė leidosi atlikti visas procedūras, lyg jai būtų patikęs žmonių dėmesys. Kai kurie gaisrininkai siūlė palikti katę priešgaisrinėje stotyje, tačiau ten yra išeiginės ir tuo metu stotyje nėra net budinčio. Taigi, nebus kas prižiūri Emą.

Po to buvo nuspręsta katytei rasti nuolatinę šeimą. Kol vyksta paieška,katę išmaudė ir sterilizavo. Dabar Ema bando priaugti svorio ir po truputį žaidžia su žaisliukais laikinoje šeimoje.

Jau atsirado žmogus, norintis pasiimti katytę sau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353