Kodėl reikia savo piniginėje nupiešti begalybės ženklą: kur jo galia ir slapta reikšmė

11750
Patinka? Duok Like!

Begalybės simbolis turi didelę galią ir sugeba galingai veikti žmogų. Skaityk straipsnį, kad sužinotum, kodėl ji turi tapti tavo asmeniniu talismanu.

Begalybės simbolis – vienas seniausių simbolių. Jį naudoja daugelyje kultūrų ir magijos praktikų. Jis gali pasitarnauti kaip bet kokių energetinių veiksmų stiprintojas, gali pakeisti energiją į pozityvią ir suteikti jėgų.

Šį simbolį naudoja harmonijai ir balansui. Begalybės simbolis yra skaitmuo 8 – šis skaičius laikomas ypatingu ir yra pašvęstųjų skaitmuo. Pavyzdžiui, Kinijoje 8 simbolizuoja turtą ir klestėjimą.

Feng šui begalybės simbolis naudojamas erdvės harmonizavimui, Ci gyvybinės energijos stiprinimui būste. Galima net sakyti, kad ženklo energetika pati yra labai galinga.

Šis ženklas gali teigiamai veikti bet kokią erdvę, kurioje jis bus. Ženklas gali stiprinti bet kokį ritualą,veiksmą, net mintis.

Tarkime, atvaizdavus begalybės ženklą piniginėje, jis sustiprins pinigų energiją. Nupiešus jį bloknote-dienotvarkėje, visi užrašyti reikalai atneš sėkmę, o patalpinus jį miegamajame jis sustiprins sutuoktinių meilę.

Bet kuriuo atveju, pakabinus šį ženklą bet kuriame kambaryje, jis harmonizuos erdvę. Nešiojant šį simbolį ant savęs, jis duos energijos ir jėgos, o taip pat negatyvią energiją pakeis pozityvia.

Šį ženklą galima piešti ant bet kurios kūno dalies, kuriai reikia papildomos energijos. Pavyzdžiui, jeigu reikia sustiprinti kokį nors organą (plaučius, širdį, kojas, pečius ir t.t.), būtent ten galima nupiešti begalybę.

Yra specialūs papuošalai su šiuo ženklu. Jie irgi teigiamai veikia žmogų.

Šis ženklas didina bet kokią teigiamą energiją, o neigiamą jis paverčia teigiama.

Begalybės ženklas turi įtakos begaliniam vystymuisi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353