Vyras laikė save daug gražesniu už sutuoktinę ir todėl atvedė ją į „Mados nuosprendį“

10317
Patinka? Duok Like!

Jaunas vyras atėjo į programą su savo žmona Ana. Jis tikina, kad ji visiškai jam netinka, juk nemoka stilingai rengtis ir atrodo kaip „pilka pelė“. Visa vyro viltis – stilistai.

Porai pasiūlė savarankiškai pasirinkti 3 drabužių komplektus ir štai kas iš to išėjo.

Savimi pasitikintis vyriškis parinko absoliučiai netinkančius derinius. Pirmasis jų, susidedantis iš pailginto fasono dryžuotų marškinių ir rausvo palto, pridėjo Anai ne tik metų, bet ir nereikalingų kilogramų.

Marškiniai-suknelė antrajam išėjimui padarė moters išvaizdą pernelyg niūrią dėl chaki spalvos, kuri absoliučiai netinka jos spalviniam tipui.

Ir net trečioji raudonos spalvos suknelė, pabrėžianti Anos figūros privalumus, nelabai jai tinka dėl pernelyg storos tokiam modeliui medžiagos.

Po stilistų darbo Ana pasirodė ant podiumo su sau neįprastais deriniais.

Pirmajam stilistai parinko ryškias spalvas: oranžinį paltą, raudonus batelius ir baltai žalią sijoną. Toks miksas atgaivino moters įvaizdį, grąžindamas jai jaunystę.

Klasikinį antrąjį derinį iš balto švarko ir mėlynų džinsų puikiai pagyvino originalūs batukai su gėlių raštu.

O trečiajam išėjimui heroję aprengė gilios žalios spalvos midi suknele, kaip akcentą pridėję avietinius auskarus ir originalią to paties atspalvio rankinę.

Negalima pasakyti, kad Ana kardinaliai pasikeitė, bet akivaizdu, stilistai to ir siekė – pademonstruoti, kad tokia jauna moteris gali atrodyti puikiai, vos pabrėžusi savo natūralų grožį tinkamais drabužiais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353