Ūgis laimei ne kliūtis! Nepaisydami sunkumų, kurie slegia šių žmonių likimą, jie yra laimingi – tai svarbiausia!

2701
Patinka? Duok Like!

Ši istorija apie jauną porą, Čarli ir Kaleną Vorganus iš Australijos. Jie nelaiko savęs kažkokiais ypatingais, gyvena patį paprasčiausią gyvenimą: kartu vaikštinėja, sportuoja, keliauja. Čarli dirba didelėje kompanijoje, o jos vyras turi nuosavą verslą.

Jie turi mažą dukrelę Tilbą ir šeima greitai dar pagausės. Čarli veda Instagram paskyrą  nuo 2013 metų, ją stebi daugiau nei tūkstantis žmonių iš viso pasaulio.

Dažnai savo adresu jie gauna labai nemalonių komentarų. Esmė tame, kad jie – žemaūgių šeima. Jaunos mamos, 27 metų Čarli ūgis – 127 cm, jos sutuoktinio, 38 metų Kaleno – 137 cm.

„Mes tokie pat žmonės kaip visi. Valgom tuos pačius produktus, ilsimės tose pačiose įstaigose, keliaujame tais pačiais maršrutais, kaip ir visi kiti“  – tvirtina vyras ir žmona.

Į kritiką jie nekreipia dėmesio ir tiki, kad vaikams ateityje viskas bus gerai.

Nepaisydami sunkumų, kurie slegia šių žmonių likimą, jie yra laimingi – tai svarbiausia!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353