Vokiečių cirkas naudoja hologramas vietoj gyvų gyvūnų

458
Patinka? Duok Like!

Labai ilgą laiką žmonės negalėjo įsivaizduoti cirko be arklių, dramblių, beždžionių ir liūtų.

Bet pastaruoju metu Ronkali cirkas nusprendė pakeisti nusistovėjusias tradicijas, pakeisdamas kūną ir kraują hologramomis.

Tačiau reikia pažymėti, kad šou išliko toks pat įtraukiantis.

Ronkali cirkas linksmina publiką savo šou su gyvūnais nuo 1976 m , bet neseniai jo vadovybė nusprendė pakeisti situaciją,…

…kad kovotų prieš žiaurų elgesį su gyvūnais šioje industrijoje.

Jo šou vis dar susideda iš ilčių ir uodegų, ugninių žiedų ir akrobatų, bet štai pirmą kartą nei vienas gyvūnas nėra tikras.

Ronkali sukūrė trimačius holografinius vaizdus, sukuriamus projektorių, transliuojančius paveikslėlį į 32 metrų pločio ir 5 metrų gylio arena su apžvalga auditorijai 360 laipsnių.

Toks šou tapo įmanomas dėka kompanijų TAG/TRAUM, Bluebox ir Optoma, o taip pat 11 lazerinių projektorių ZU850.

Šiam drąsiam žingsniui cirkas ryžosi dėl visame pasaulyje augančio nerimo, liečiančio gyvūnus, kurie didžiąją dalį savo gyvenimo gyvena nelaisvėje  siaubingose sąlygose.

Aktyvistai visame pasaulyje jau apkaltino daugelį cirkų savo gyvūnų mušimu, marinimu badu, laikymu antisanitarinėmis sąlygomis, kai jiems tenka vaidinti dideliam kiekiui žmonių labai įtemptu grafiku.

Ir labai malonu sužinoti, kad kai kuriose šalyse valdžia kreipia dėmesį į šią problemą. Didžiojoje Britanijoje atsirado įstatymas, draudžiantis kilnojamiems cirkams naudoti savo šou laukinius gyvūnus.

Ar jūs norėtumėte pabuvoti tokiam cirke? Jūs sutinkate su tuo, kad cirkuose neturi būti laukinių gyvūnų?

!

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353