Trys nepaprasti draugai: liūtas, lokys ir tigras draugauja jau 15 metų

1004
Patinka? Duok Like!

Daugelis skaitė apie tai, kaip draugauja visiškai skirtingi žvėrys. Katės ir šunys, drambliai ir šuniukai, žirafos ir stručiai, katytės ir lapės.

Bet draugiški tarpusavio santykiai, apie kuriuos mes norime papasakoti, tai išvis kažkas nepaprasto. Mūsų pasakojimo herojai – unikalus trio.

Balu – juodasis lokys iš Amerikos, Leo – liūtas iš Afrikos ir Šerchanas – Bengalijos tigras.

Jie gyvena 15 metų taikiai, ramiai ir nesiskirdami. Plėšrūnus rado antinarkotinės policijos darbuotojai vieno namo rūsyje Atlantoje. Visus tris laukinius žvėris išsiuntė į Džordžijos valstiją. Ten yra „Naujoji arka“ – gyvūnų prieglauda. Čia neįprasta trijulė gyvena iki šiol.

Iki tol, kol juos rado policininkai, gyvūnai kentė dideles kančias. Jų gyvenimo sąlygos rūsyje buvo siaubingos. Balu, pavyzdžiui, operacijos būdu pašalino į jo kūną įaugusius pakinktus. Jie kėlė lokiui nepakeliamą skausmą.

Tarp kitko, tai buvo viena vienintelė diena, kai draugus išskyrė. Paskui jie tęsė savo dabar jau ramų ir sotų gyvenimą prieglaudoje.

Jų nepaleido į laukinę gamtą, kadangi jie gavo tokias traumas, kad laisvėje negalėtų reabilituotis.

Jei iki susitikimo vienas su kitu kiekvienas būtų gyvenęs atskirai miške, savo areale, tai jie niekada nebūtų susitikę. O dabar – nesiskiria nei minutei.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353