Sutartis ir baudos: kaip kūrybinga mama nusprendė išmokyti vaikus padėti namuose

744
Patinka? Duok Like!

Katrina Niti, kuri yra 3 vaikų mama, nusprendė sudaryti sutartį su savo vaikais – 19-mečiu Heidenu, 18- mečiu Džošua ir 13-mete Olivija. Viskas tam, kad vaikai nešiukšlintų kambariuose.

Moteris prisiminė, kaip rasdavo šakučių, dubenėlių, pieno butelių, kuriuos slėpdavo vaikai.
Kai vaikai paūgėjo, atsirado dar ir telefonai. Jie pradėjo bendrauti su draugais vietoj to, kad padėtų namuose.

Paskutinis lašas iki sutarčių atsiradimo buvo sugadintas kilimas už 1200 svarų. Dabar vaikai privalo laikytis 10 namų taisyklių, kitaip jiems gresia bauda.

Heidenas ir Džošua turės atiduoti 5 svarus už kiekvieną taisyklių pažeidimą, o iš Olivijos galima paimti telefoną vienai dienai.

Motinos sutarties su vaikais sąlygos:

1. Jokio makiažo miegamajame.
2. Nevalgyti miegamajame.
3. Miegamajame galima gerti tik vandenį, o ne sultis ar gazuotus gėrimus.
4. Lovą reikia kloti kasdien.
5. Visus drabužius reikia sulankstyti ar pakabinti.
6. Nešvarius drabužius sudėti į skalbinių krepšį.
7. Palaikyti kambario tvarką.
8. Išimti indus iš indaplovės.
9. Susitvarkyti avalynę.
10. Rankinės neturi voliotis.

Berniukai tik mokosi ir nedaug uždirba, todėl 5 svarų netektis jiems bus nemaža.
Kai aš pirmą kartą pasakiau jiems apie sutartį, jie pamanė, kad aš juokauju. Bet aš pagalvojau, kad vienintelis būdas juos paveikti – tai piniginė bausmė arba paimti telefoną iš Olivijos,- pranešė Katrina Niti.

Tokia sutartis pasirodė labai sėkminga. Motina papasakojo, kad griežtos, bet teisingos taisyklės išmokė jos vaikus ir dabar ji turi vos 20 svarų už pažeidimus.

„Visi mano vaikai paaugliai, todėl, mano nuomone, jie visi gali laikytis paprasčiausių taisyklių“,- pranešė Katrina Niti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353