Sūnus atidavė motiną į senelių namus. Kartą ji susirgo ir paprašė jo padaryti remontą savo kambaryje

14873
Patinka? Duok Like!

Senutėlė mano kaimyno mama visą gyvenimą pragyveno kaime, tačiau paskutiniu metu pradėjo sirgti, pergyventi dėl poreikių, susijusių su sveikata ir ilgėtis bendravimo.

Jos sūnus su žmona (kuriems jau apie 60) surado jai mokamus privačius senelių namus. Jie manė, kad mamai ten bus geriau, nei jų 2 kambarių bute.

Kaimiškas oras, medicinos personalo priežiūra, bendravimas su bendraamžiais…Sūnus galėjo ilgai vardinti senelių namų privalumus.

Mama pagyveno įstaigoje apie pusmetį. Jurgis su žmona beveik kiekvieną savaitę ją lankė ir žiūrėjo, kad jai ten būtų gera ir patogu.

Bet štai kartą mama rimtai susirgo. Sunerimęs sūnus iškart atvažiavo pas ją ir nusiminė dėl pokyčių, kurie įvyko su moterimi.

Mamai buvo labai blogai.

– Mamyte, ką man padaryti, kad tau būtų geriau?- pratarė nusiminęs vyriškis.

Manydama, kad tai jų paskutinis pokalbis, moteris sušnibždėjo sūnui į ausį:

– Sūneli, padaryk senelių namuose remontą, o ypač mano kambaryje.

– Kam? – nustebo vyriškis ir apsidairė.

– Tu juk niekada nesiskundei, sakei, kad tau čia gera ir jauku.

– Tačiau pro langą pučia, o virtuvėje suplyšo linoleumas. Padaryk remontą, kad kai tu čia gyvensi, tau būtų gera ir šilta.

Jurgis apstulbo. Jis niekada nemanė, kad jį irgi gali ištikti motinos likimas. Jam į galvą neatėjo, kad kada nors pasens ir atsidurs savo motinos vietoje, jo vaikai negalės juo rūpintis ir jam teks palikti savo mylimą butą.

Pasitaręs su žmona, vyriškis nusprendė pasiimti mamą namo ir pasamdyti padėjėją-slaugę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353