Šalta burokėlių sriuba su dešra ir bulvėmis

306
Patinka? Duok Like!

Ingredientai:

– burokėlis 1 vnt
– kiaušiniai 2 vnt
– pieniška dešra 250 g
– agurkai 2 vnt
– bulvės 2 vnt
– svogūnų laiškai 20 g
– krapai 15 g
– grietinė 180 g
– cukrus 1 valgomasis šaukštas
– vanduo 1,5 l
– druska – pagal skonį
– citrinos sultys – pagal skonį

Paruošimas:

1. Paruoškite būtinus ingredientus burokėlių šaltsriubei su dešra.

2. Burokėlį nulupkite, nuplaukite, dėkite į puodą su vandeniu. Virkite kol taps minkštas, patikrinkite įbedę peilį. Virimo metu burokėlis nudažys skystį, o taip pat atiduos jam dalį skonio.

3. Burokėlį ataušinkite kartu su nuoviru. Daržovę supjaustykite vidutiniais kubeliais, nuovirą kuriam laikui atidėkite, geriausia palaikykite šaldytuve, kol atšals.

4. Atskirame inde išvirkite bulves su lupena, ataušinkite, nulupkite, supjaustykite kaip burokėlį.

5. Kiaušinius kietai išvirkite. Ataušinkite juos šaltame vandenyje, nulupkite, supjaustykite vidutiniais kubeliais.

6. Nuimkite dešros plėvelę, supjaustykite tuo pačiu būdu.

7. Šviežius agurkus nuplaukite, esant būtinybei nulupkite viršutinį sluoksnį (jei jis kartus), sukapokite kvadratėliais.

8. Paruoštus elementus sudėkite į vieną tinkamos talpos indą. Visos virtos daržovės turi pilnai ataušti, kitaip sriuba gali surūgti. Svogūnų laiškus ir krapus nuplaukite tekančiu vandeniu, smulkiai sukapokite, dėkite į pagrindinę masę.

9. Mišinį užpilkite ataušintu nuoviru. Dėkite grietinę, kruopščiai permaišykite. Esant pageidavimui, grietinės kiekvienas gali įsidėti į lėkštę. Gardinkite sriubą, įberdami druskos ir cukraus, įspausdami citrinos sulčių. Apsispręskite dėl tirštumo, esant būtinybei galima įpilti virinto vandens (atvėsinto).

10. Dėkite burokėlių šaltsriubę su dešra į šaldytuvą valandai, paskui išpilstykite į lėkštes.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353