Pasakėčia apie vertybę

1000
Patinka? Duok Like!

Tėvas prieš mirtį pasakė sūnui: „Šį laikrodį padovanojo tavo prosenelis, jam 200 metų, bet prieš atiduodamas tau jį, nueik į pirmą pasitaikiusią laikrodžių parduotuvę ir pasakyk, kad aš noriu jį parduoti, ir sužinoti, kiek jis kainuoja“.

Sūnus nuėjo, grįžęs sako: „Laikrodininkas sumokėtų tik 5 dolerius, nes jis senas“.

Tada tėvas pasakė sūnui: “eik į kavinę”.

Jis nuėjo, tada grįžo ir sako: „Ten taip pat sumokėtų tik 5 dolerius“. 

Nueik į muziejų ir parodyk šitą laikrodį“.

Sūnus nuėjo, grįžęs ir sako tėvui: „Jie pasiūlė man milijoną dolerių už šitą surūdijusį metalo gabalą“. 

Tėvas pasakė: „ Aš norėjau, kad tu žinotum, kad teisinga vieta teisingai įvertins jus. Nepastatykite savęs į neteisingą vietą ir nepykite, jei jūs to nepadarysite. Kas žino jūsų vertę, visada vertins jus, nepasilikite vietoje, kur jūs būsite nevertinami“. 

Mark Altman

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353