Pasakėčia apie tikrą kainą

819
Patinka? Duok Like!

Vienas pirklys Afrikoje įsigijo didelį deimantą, didumo sulig balandžio kiaušiniu. Jis turėjo vieną trūkumą – viduje buvo nedidelis įtrūkimas. Pirklys kreipėsi patarimo į juvelyrą ir šis pasakė:

– Šį akmenį galima perkirsti į dvi dalis, iš kurių išeis du nuostabūs briliantai, kurių kiekvienas bus daug kartų brangesnis už deimantą. Tačiau neatsargus smūgis gali sudaužyti šį gamtos stebuklą į saują smulkiausių akmenėlių, kurie kainuos grašius. Aš neapsiimu taip rizikuoti.

Taip pat atsiliepė ir kiti. Tačiau kartą jam patarė kreiptis į seną juvelyrą iš Londono, auksinių rankų meistrą. Šis apžiūrėjo akmenį ir vėl papasakojo apie rizikas. Pirklys pasakė, kad šią istoriją jis jau moka atmintinai. Tada juvelyras sutiko padėti, įvardijęs gerą kainą už darbą.

Kai pirklys sutiko, juvelyras iškvietė savo jauną pameistrį. Šis paėmė akmenį į delną ir vieną kartą smogė į deimantą plaktuku, padalindamas jį į dvi lygias dalis. Pirklys susižavėjęs paklausė:

– Kaip seniai jis pas jus dirba?

– Tik trečią dieną. Jis nežino tikrosios šios akmens kainos, todėl jo ranka buvo tvirta.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353