Nerangus katinėlis pasiryžęs apkabinti visas kates aplink – taip jis džiaugiasi savo išgelbėjimu

514
Patinka? Duok Like!

Į veterinarijos kliniką atnešė nerangų kačiuką. Jis iškart norėjo visus apkabinti, ypatingai savo gentainius. Kadangi mažyliui reikėjo laikinos globos, jį nusiuntė pas gyvūnų apsaugininkus Animal Welfare League of Arlington. Šie pastebėjo, kad kačiukui sunku valgyti ir jis neauga taip, kaip turėtų savo amžiuje.


Aktyvistai kreipėsi į savo kolegas Nova Cat Clinic iš Arlingtono (Virdžinijos valstija), nes pastarieji turėjo prieigą prie Kriso Grifi fondo, kuris skiria materialinę pagalbą kačiukams kritinėje būklėje.

„Atlikę bazinę apžiūrą ir laboratorinius tyrimus, mes aptikome, kad katinėlis turi virusinį susirgimą, nuo kurio veterinarai išrašė antibiotikus“, – pasakoja Elen Karoca, Nova Cat Clinic veterinarijos felčerė.


Kačiuką, kvantinės fizikos subatominės dalelytės garbei, pavadino Kvarku.
„Taip pat mes pastebėjome tipinius smegenėlių hipoplazijos požymius(kai smegenėlės pas kates negali vystytis taip, kaip reikia). Jokio ypatingo gydymo, turint šį sindromą, nėra ir patiems gyvūnams jis gyvenimo nesugadina.

Lengvas nerangumas netrukdo Kvarkui džiaugtis gyvenimu. Jis turi savus būdus orientuotis erdvėje. „Mes šiek tiek saugome jį, kad jo aplinka būtų kaip galima saugesnė. Sudarom specialias zonas, kuriose jis nesusižeis, netgi kliūdamas ir griūdamas“.


Nuo pat pirmos dienos Kvarkas pademonstravo, kad yra mėgėjas apsikabinti. Dar jam patiko būti suvystytam – taip jis jaučiasi visiškai saugus ir stabilus. Klinikos darbuotojai nešiojo jį, suvyniotą, visur, kad kačiukas nepamirštų, kad yra čia mylimas.
„Kvarką reikia gerokai suvystyti, ir Hiter (globėja), didžiąją dienos dalį nešiojosi jį kišenėje, padėdama man dirbti su pacientais“, – sako Elen.

Kvarkui labai patiko Egbertas, ypatingas katininių šeimos atstovas ir klinikos gelbėjimo programos išdidus absolventas. Rudaplaukis kačiukas prisiglaudė prie jo ir pabandė įsiremti į jo pūkuotą pilvuką, taip demonstruodamas ypatingą prisirišimą.
Egbertas neprieštaravo ir buvo laimingas, kartu su juo nusnūsti.

„Egbertas dievina kačiukus, greitesnius už jį, kurie žengia link jo pirmą žingsnį“, – sako Elen.
„Katinas lojalus visokioms chuliganiškoms išdaigoms. Didžiąją dienos dalį jis guli, aplipęs kačiukais“.
Kvarkas susipažino su dar vienu rudaplaukiu kačiuku, Elviu, ir iškart nusprendė, kad jį reikia stipriai apkabinti. Kačiukui pavyko visu kūnu prisiglausti prie naujo draugo ir švelniai prisiglausti prie jo galvos.


Elvis – vietinis didvyris. Jis duoda savo kraujo perpylimui, jei to reikia kitiems kačiukams. Taip išgelbėjo ne vieną gyvybę.
Kai Kvarkas sugrįžta į savo laikinus namus, jis iškart nori gerai nulaižyti Smadžą, 18-os metų naminį katiną. Rudaplaukis berniukas niekada nepavargsta dalinti ir gauti meilę.
„Smadžas lyg ir pakenčia kačiuko buvimą ir nuduoda, kad ignoruoja jo išdaigas“, – sako Elen.


Bet Kvarkas turi it kitų keistenybių, be pomėgio apsikabinti. Jis gaudo orą letenėlėmis. Po kiekvieno maitinimo jis mėgsta, kad jį suvyniotų į kažką švelnaus, ir atrodo, lyg mažas vyniotinis su akytėmis.
Kad kačiukas niekada neliūdėtų ir nebūtų vienišas, jam davė žaislinę žuvį, prie kurios galima jaukiai prisiglausti.


„Kvarkas yra visiškai laimingas kačiukas. Jis pasaulio stebuklas, ir aš noriu, kad žmonės matytų – katės su smegenėlių hipoplazija mėgaujasi gyvenimu, kaip ir jų broliai su sveika motorika“, – sako Elen.
„Jie nuostabūs ir nė kiek ne mažiau nusipelno turėti namus. Puikūs katininių atstovai su ypatingais poreikiais“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353