Italijos žydė Rita Levi-Montalčini ir jos taiklios frazės, kurios patiks daugeliui mūsų

10303
Patinka? Duok Like!

Italijos žydė Rita Levi-Montalčini gimė 1909 metais.

Būdama mergaite iš pasiturinčios sefardų šeimos, matematiko ir dailininkės dukra treptelėjo kojele ir nuėjo mokytis medicinos.

Po to, kai Musolinis paskelbė žydus atskirtais nuo visuomenės, išdidi moteris išvyko iš Turino į Florenciją ir įsirengė laboratoriją nuosavame miegamajame.

Galiausiai Rita tapo pasaulinio lygio neurobiologe, gavusia Nobelio premiją už augimo faktorių atradimą, kas leido kovoti su Alzheimeriu ir onkologija.

Gavo, tiesiai pasakysime, nedažnai dalijamas Respublikos senatoriaus iki gyvenimo pabaigos pareigas, kurias paprastai gauna buvę prezidentai.

O dar ji buvo stiliaus karalienė, lieknutė, graži ir nesusikausčiusi moteris.

Jai priklauso puikiausia frazė: virškinimo gerinimui aš geriu alų, nesant apetito aš geriu baltą vyną, esant žemam spaudimui – raudoną, aukštam – konjaką, o sergant angina – degtinę.

O vandenį? – Ooo, tokia liga dar nesirgau…

Dona Rita nugyveno 103 metus, iki pabaigos išsaugojusį šviesų protą ir judrumą.

P.S. Foto jai lygiai 100 metų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353