Moteris turi būti laiminga

3087
Patinka? Duok Like!

Jei moteris ne iki galo laiminga, ji tampa sunki. Na, kaip sunki – ne tokia pakylėta, lengva, besišypsanti. O sunkumas moteriai – stresas.

Ji ima abejoti savimi, savo grožiu, jaunyste. Kai tik ji ima abejoti, į abejonių ratą patenki ir tu, mielas drauge. Taip, abejojanti moteris pradeda įtarinėti.

Ji įtaria tave visur ir dėl visko. Įtarinėjanti moteris – rūsti ir nepatenkinta.

Vaikšto visada nuleistais pečiais, kiekvieną sekundę pasiruošusi pasakyti: „Aha, aš taip ir maniau!“ arba „Tu manęs nemyli!“.

O po to seka skandalas, čia gi, kaip į vandenį žiūrėti. Taip, nepatenkinta moteris visą laiką galvoja, kad tu jos nemyli ir todėl ji pasidaro liūdna.

Vis dažniau ima verkti, pastebėti tavo mažas nuodėmes, užsidarinėti vonioje, miegamajame, savyje, neiti vakarieniauti ir nesikalbėti su tavim. 

Liūdna moteris nenori sekso. Juk liūdesyje sekso nėra. O be sekso moteris tampa nepatenkinta, o tai reiškia – nepakenčiama! Liūdnai nepakenčiama moteris „pjauna“ tavo smegenis, tavo gyvenimą ir tavo taisykles.

Piktai užsipuola isteriškais momentais, tuo metu, kai tu to visai nelauki. Nepakenčiama moteris daro tavo gyvenimą tokį pat nepakenčiamą, kaip ir ji pati.

Kam tau tai? Jei tu nori, kad šalia būtų linksma, lengva, besišypsanti ir seksuali moteris, padaryk ją laimingą!

Ir tada su tavim niekada nebus piktos, nervingos, „pjaunančios“ tavo smegenis, megeros!

Ką? Kaip padaryti ją laiminga? Labai paprastai. Dažniau jai sakyk, kad ji graži. Sakyk, kad geresnės už ją tau nėra. Nepamiršk sakyti jai apie meilę.

Atnešk jai gėlių be jokios progos, apkabink, bučiuok ir daryk staigmenas! Leisk jai suprasti, kad ji tavo gyvenime – pirmasis smuikas.

Suteik jai užtikrintą rytojų šalia tavęs. Tebūnie tavo petys visada šalia, o tavo rankos tegu stipriai ją laiko, kas benutiktų. 

Tegu tavo širdis taip ą jaučia, kaip niekas niekada nejautė. Atiduok jai visą savo švelnumą, rūpestį ir meilę! Ir šalia tavęs visada bus ta moteris, apie kokią tu svajojai…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353