7 dalykai, kuriuos daro protingi žmonės, bendraudami su negatyviais žmonėmis

11065
Patinka? Duok Like!

„Apgausi mane kartą – gėda tau; apgausi mane dukart – gėda man“: protingas žmogus neužlipa dukart ant to paties grėblio.

O jūs galite pavadinti save protingu žmogumi? Ar žinote, kur išsitrina jūsų ribos? Ar žinosite, kaip elgtis, kad neįstrigtumėte klampiame kitų negatyvo smėlyje? Visa, ko jums reikia – tai mokėti greitai ir teisingai reaguoti į toksiškus žmones. 

Mes nuolat susiduriame su toksiškais žmonėmis. Kai kurie jų pastoviai būna mūsų asmeninėje erdvėje, o su kai kuriais priversti susidurti kasdien. Savo elgesiu jie gadina nuotaiką, tačiau ne visi iš mūsų jaučiasi bejėgiai susidūrę su jais. Kai kurie žmonės psichologine prasme guldo toksiškus žmones ant menčių. Ir jie elgiasi štai kaip:

Jie yra sąmoningi ir budrūs.

Protingas žmogus visada sąmoningai renkasi savo aplinką ir tiksliai žino, kaip kovoti su toksišku elgesiu. Jis stengsis vengti susitikimų su negatyviais žmonėmis ir visada bus maksimaliai atsargus su tais, su kuriais turi reikalų. Protingas žmogus stengiasi niekada tiesiogiai nesusidurti su toksišku personažu. 

Jie atleidžia, tačiau nepamiršta.

Protingas žmogus nelaikys pykčio savo skriaudėjui, tačiau nepamirš to, kas įvyko.

„Apgausi mane kartą – gėda tau; apgausi mane dukart – gėda man“: protingas žmogus niekada dukart neužlips ant to paties grėblio.

Jie pagaminti iš tikrai tvirtos medžiagos.

Protingas žmogus ne tik protingas, jis dar ir atsparus. Jis žino, kad niekam nepavyks išmušti jo iš pasirinkto kelio. Joks negatyvas negalės sumažinti ryžto, ir jokie nuodai nesusilpnins jo sielos.

Jie aiškiai apibrėžia savo asmenines ribas.

Protingas žmogus aiškiai apibrėžia savo ribas, neleisdamas negatyvui patekti į jo asmeninę erdvę. Kai tai liečia toksiškus žmones, jis žino, kada nubrėžti ribą.

Jie tausoja savo energiją.

Protingas žmogus neeikvoja savo energijos beprasmei kovai su nuodingomis asmenybėmis, o įdeda ją į sau naudingas veiklas.

Jis supranta, kad kovoti ir ginčytis su negatyviais žmonėmis – negerbti savęs. Todėl jis to sąmoningai vengia.

Jie taupo savo laiką.

Protingas žmogus toksiškus žmones laiko trukdančiu faktoriumi ir ne daugiau. Jei jis turi galimybę išvengti bendravimo, jis visada ja naudojasi.

Jis neturi laiko visokiems niekams, kurie neatneš į jo gyvenimą nieko naudingo. Jam gaila švaistyti laiką net apmąstymams apie tokio toksiškumo priežastis.

Vienos uždarytos durys gali rodyti daugybę kitų kelių.

Protingi žmonės visada kažką slepia rankovėje; vieną ar du triukus, palengvinančius problemos, su kuria jie susidūrė, sprendimą. Kas tai bebūtų – mantra, devizas, daina, planas – tai palengvins situaciją, kurioje jie atsidūrė, ir padės išsklaidyti tamsą, kuri juos supa.

Jie padarys kažką paprasto, bet stebuklingo, ir paliks negatyvų žmogų nesusivokiantį ir sutrikusį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353