Nekeptas kokosinis tortas

195
Patinka? Duok Like!

Drėgnu darganotu oru taip nesinori vesti šuns į lauką. Bet nieko nepadarysi, tenka tai daryti. Arina ilgai delsė prieškambaryje, tingiai tempdamasi striukę ir nenoriai audamasi batus. Šuo Kodis jau pusę valandos tupėjo prie durų laimingu snukiu laukdamas pasivaikščiojimo ir visa savo povyza ir nekantrumu lyg ragindamas šeimininkę greičiau rengtis.

Nespėjo jie uždaryti laiptinės durų,kaip augintinis kiek kojos neša pribėgo prie artimiausios balos ir ėmė džiugiai šokinėti, taškydamas į visas puses tūkstančius purslų. Mergina žiūrėjo į Kodžio žaidimus susiaubu. Teks ilgai plauti vonioje jo rudą kailį.

Kol šuo dūko, Arina nusprendė paskambinti draugei ir atsiplėšti nuo nemalonių minčių. Tuo metu iš už artimiausio medžio išlindo mažas kačiukas, drebantis iš šalčio. Pamatęs dūkstantį šunį, mažylis nesusimąstydamas pribėgo prie jo. Pastebėjęs pilką mažylį, Kodis įsitempė ir labai nustebo jo drąsa. Bet paskui šuo priėjo prie kačiuko, apuostė, pavizgino uodegą ir draugystės ženklan palaižė jo snukutį.

Arina nepastebėjo šio jautraus paveikslo, nes buvo įsitraukusi į pokalbį. Čia mergina pažvelgė į laikrodį ir suprato, kad laikas grįžti namo. Ji pakvietė šunį ir pasuko link laiptinės. Kai Arina apsidairė, pamatė, kad paskui augintinį bėga mažas pilkas kamuolėlis. Arina pradėjo vyti mažylį, bet šis pasirodė užsispyręs ir toliau sekė naująjį savo draugą.

Čia Arinai kažkas paskambino ir ji akimirkai atsitraukė nuo kačiuko. Tuo momentu mažylis, priekyje pamatęs didžiulę balą, užšoko šuniui ant nugaros. Kodis iškart apstulbo nuo tokio įžūlumo, tačiau nenumetė mažylio, o nubėgo kartu su juo. Pūkuotasis jojikas tvirtai įsikibo nagučiais į savo „arkliuko“ kailį.

Kai Arina baigė pokalbį ir atsisuko į savo augintinį, apstulbo nuo pamatyto vaizdo. Ji net nerado ką pasakyti, o augintinis įbėgo į laiptinę, ant nugaros nešdamas kačiuką.
Merginos mamą, pamačiusi pūkuotąjį jojiką, neteko amo, bet paskui iš širdies prajuko.

Arina norėjo išnešti mažylį į gatvę, tačiau mama neleido. Lauke pylė lietus, o mažylis buvo visas šlapias ir aiškiai alkanas.

Du naujai iškeptus draugus gerai atplovė vonioje, o paskui sočiai pašėrė. Kačiukui įpylė didžiulį dubenįpieno, kurį jis džiugiai išlakė. O paskui laimingas užmigo ant sofos.

Suprantama, kad po to jau niekas negalėjo išnešti mažylio į gatvę. Taip pūkuotas mažylis savo drąsios išdaigos dėka atrado namus, o kartu su jais – nuostabius šeimininkus ir gerą gauruotą draugą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353