Kiekvieno vyro gyvenime yra ypatinga moteris, kurios jis niekada nepamirš…

17015
Patinka? Duok Like!

Apie moteris, kurių vyrai nepamiršta… Kiekvieno vyro gyvenime yra ypatinga moteris, kurios jis niekada nepamirš. Tai ta vienintelė, sugebėjusi padaryti neįmanoma, ir būtent tuo ji įsiminė visam gyvenimui.

Ir net būdamas mylimu vyru ir jau du kartus tėčiu laimingoje santuokoje, liūdesio ir ilgesio akimirkomis jis prisimins būtent ją. Kas gi ta moteris, kurios negali išmesti iš galvos net ir labiausiai mylintis ir atsidavęs sutuoktinis.

1. Pirmoji meilė.
Daugybė dainų, eilių ir poemų sukurta apie pirmąją meilę. Kaip nesuk, o pirmoji meilė – tai iš tikrųjų visam gyvenimui. Tai tokios nepakartojamos emocijos, kurias žmogus pajaučia pirmą kartą gyvenime.

Mergina, pažadinusi vyriškyje šias emocijas visam laikui liks jo mintyse.Juk jos dėka jis pirmą kartą pasijuto esąs tikras vyras, pasiruošęs dėl jos nuversti kalnus. Nesvarbu, ar tai buvo abipusė meilė, ar ne, pojūčiai, kuriuos ji atsineša, daugiau niekada gyvenime nepasikartoja. Būtent dėl to neįmanoma išmesti iš atminties tos merginos ir visko, kas su ja susiję.

2. Moteris, kurios jis nesugebėjo užkariauti.
Jeigu vyras ima merginti moterį, vadinasi jis jai neabejingas. Ji užkabino jį iš vidaus. Ir neturi reikšmės, ar tai tyra meilė, ar fizinis potraukis. Jis jai neabejingas. Jei vyras neužkariauja tokios moters, tai jis niekada nebegalės jos pamiršti.

Juk ji užkabino jo savigarbą. Kadangi jis toks gražuolis, protingas ir turtingas, dovanoja jai brangias dovanas, rengia romantiškas vakarienes, užverčia gėlėmis, o ji jo neprisileidžia. Vyrui tai kaip iššūkis dar aktyvesniems veiksmams.

Ir, žinoma, jei sugaišta daug laiko, jėgų ir išleista daug pinigų, o ji iki šiol ne su juo, jis nustos jos siekti, tačiau pamiršti jis niekada jos negalės.

3. Moteris, kurią jis prarado.
Dažnai nutinka taip, kad vyras ima iš tikrųjų vertinti ir mylėti moterį tik tada, kai ją praranda. Jis supranta, kad neskyrė jai pakankamai laiko, nekreipė dėmesio į jos mintis ir norus, dažnai įžeisdavo ją savo poelgiais ir žodžiais, bet jau per vėlu. Ji išėjo visam laikui.

Ir netgi jei jis atras savo naują meilę ir vėl bus laimingas, jis negalės pamiršti tos, kuri išmokė jį būti savimi, išmokė vertinti gyvenimą ir džiaugtis kiekviena minute, praleista kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353