Namo gyventojai nusprendė gyventi gražioje laiptinėje ir pakeitė ją neatpažįstamai

229
Patinka? Duok Like!

Daugelyje buvusios Sovietų Sąjungos šalių yra ištisi miegamieji rajonai, pastatyti toje epochoje. Kuo senesnis namas, tuo mažiau vietinė valdžia nori jį remontuoti, todėl laiptinės yra siaubingos būklės, kurią kasdien mato gyventojai. Tačiau nereikia tikėtis iš kažko, juk viską galima pakeisti į gera savo jėgomis.

Štai ir žmonės, gyvenantys laiptinėje, apie kurią mes norime jums papasakoti, nusprendė daugiau nelaukti pagalbos ir viską padaryti savarankiškai.

Šios laiptinės gyventojai suprato, kad sugebės suremontuoti laiptinę patys. Jie apsiginklavo instrumentais, dažais, o taip pat fantazija ir kiekvieną laiptų aikštelę pavertė meno kūriniu. Kiekviename aukšte atvaizdavo skirtingos tematikos paveikslus.

Štai toks jų įėjimas į laiptinę. Iškart aišku, kad viduje bus kažkas originalaus.

Pirmame aukšte tikra pasaka!

Toliau jūs pamatysite nuostabų paukštį, kuris primena pavasarį.

Paskui jūs patenkate į tikrą animacinį miestą.

Visi myli katinėlius!

O čia jūs pasijusite lyg viduramžiais.

Iškart jaučiasi vasaros šiluma.

Lyg skraidytum danguje ir grožėtumeis vaizdais apačioje!

Šiame aukšte galima išvysti neįprastus grybus.

Štai jūs ir pabuvojote Venecijoje.

Lyg šešėliai miške!

Galima pastebėti daugybę įdomių detalių.

Gražus namas.

Be šiuolaikinio meno niekaip.

Kai matai šią laiptinę, tai nuotaika gerėja, o pasaulis tampa truputį ryškesnis. Žmonėms, gyvenantiems šioje laiptinėje, dabar malonu būti joje. Tačiau svarbu tai, kad visi šie piešiniai buvo daromi su meile.

Viskas priklauso nuo mūsų. Juk tik mes galime pakeisti sąlygas, kuriose gyvename.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353