Kai šios vonios šeimininkė baigė remontą, jai pasirodė, kad įprasta balta lentynėlė  atrodo nuobodžiai ir neįdomiai. Tada ji nusprendė ją  dekoruoti savaip. Rezultatas gavosi įspūdingas ir kainavo nedaug. Dekoravimui prireikė dviejų valandų. Autorė nusprendė savo idėja pasidalinti su visais.

Moteris ilgai ieškojo tinkamos medžiagos lentynos dekoravimui. Netikėtai jai kilo mintis panaudoti spalvotus stiklinius akmenėlius. Artimiausioje dekoratyvinių medžiagų parduotuvėje moteris įsigijo keletą pakuočių dirbtinio stiklo akmenukų.

Moteris surūšiavo akmenukus pagal dydį ir sudėliojo abstraktų piešinį, kuris puikiai derinosi prie vonios interjero.

Bet stiklinius akmenėlius išdėliojusi ant lentynos, ji pastebėjo, kad skaidrūs akmenukai baltame fone beveik nepastebimi, todėl lentyną perdažė mėlynai. Tam prireikė kelių minučių ir paprastų aerozolinių dažų.

Po to moteriai reikėjo vėl sudėlioti raštą ir viską sutvirtinti. Čia jai padėjo karštų klijų pistoletas. Po poros valandų atnaujinta lentyna buvo baigta.

Iš pirmo žvilgsnio niekas nesupras, kad toks prašmatnus dekoras šeimininkei kainavo visai nedaug.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353