Kiekvienas žmogus turėtų būti dėkingas savo gimdytojams už tai, kad jis išvydo šį pasaulį. Bet pasaulyje pasitaiko gan originalių specifiškai mąstančių žmonių. Jie ne tik kad nedėkingi savo tėvams, bet netgi savo gimimo faktą laiko nusikalstamu.

Indijos mieste Mumbai gyvena vaikinas vardu Rafael Semiuel. Jis palaiko antinatalizmo judėjimo mokymą, kurio esmė – gyvybės tęstinumo atsisakymas. Šis judėjimas palaipsniui plečiasi. Antinatalistai skelbia keletą vaikų gimdymo atsiakymo priežasčių: ir Žemėje gyventojų per daug, ir žmogus aplinką ne kuria, o ją griauna. Semiuelis mano, kad jis yra priverstinio gimimo auka.

Vaikinas nutarė paduoti į teismą savo tėvus, kurie neatsiklausę jo nuomonės pagimdė jį. Be to, jis nori gauti tėvų atsakymą į klausimą – o kodėl jie jį pagimdė?

Rafaelis turi ir bendraminčių. Alon Kumar netgi sukūrė youtube paskyrą, skirtą antinatalizmui. Jis pasakoja, kad pažįsta nemažai merginų, nenorinčių turėti vaikų. Bet, bijodamos visuomenės nuomonės, negali savo minčių atvirai reikšti.

Alono žmona neįgali. Vaikino tėvai nenorėjo tokios marčios. Dėl to Kumar susipyko su tėvais, kurie jo išsižadėjo. Įdomu tai, kad šis judėjimas plinta tarp aukščiausios ir viduriniosios klasės gyventojų.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353