Motina prašė anūkų. Padovanojo jubiliejaus proga, o patys išvažiavo toli toli

3748
Patinka? Duok Like!

Anai buvo jau beveik 30. Ištekėjo ji prieš du metus. Su Miška jie spėjo daug ką nuveikti per tuos du metus. Jie įkūrė savo verslą, po to jį uždarė. Tada vėl atidarė kitą įmonę, suspėjo keletą kartų išvykti kelionėn ir dviračiais nuvažiavo daugybę kilometrų.

Ana beveik niekada nedėvėjo sijono! Su vyru ji susipažino kažkokioje stovykloje prie upės.

Jos motina jau nusprendė išeiti į pensiją ir, kaip kiekviena moteris tokiame amžiuje, ėmė reikalauti anūkų. Nuobodu jai vienai buvo.

Jie priėmė šią idėją kaip iššūkį, mestą mamos. Todėl jie nusprendė pagimdyti vaikelį. Jam buvo 35, jai 30. Su finansais problemų nebuvo, jis buvo programuotojas ir uždirbo gerus pinigus.

Ir štai, Marfos Ivanovnos gimtadienio šventės metu jai pranešė, kad ji greitai taps močiute. Dabar jos gyvenime atsirado naujas stimulas.

Ji pradėjo pirkti vystyklus ir kojinaites savo būsimai  anūkėlei arba anūkėliui. Oštai būsimieji tėvai nelabai jaudinosi dėl artėjančio įvykio ir keliavo toliau. Laimei, Anos nėštumas nebuvo sunkus.

Tik štai 7-ame nėštumo mėnesyje jos nebeįleido į lėktuvą. Jie su vyru ruošėsi į Indiją. Beje, vyras išskrido vienas. Ji supyko ne ant jo, bet ant aviakompanijos.

Greitu metu gimė berniukas, pavadino Jegoru. Ji buvo kaip angelėlis. Šviesios garbanėlės tiesiog vedė iš proto Marfą Ivanovną. Ania nuopirmos dienos pareiškė, kad nemaitins vaiko krūtimi, kad jis prie jos nepriprastų, o ji norinti toliau gyventi savo gyvenimą. Ji jau planavo, kad suras auklę. Bet motina pasakė, kad auklė –  tik per jos lavoną

Dabar kasdien ji važinėjo pas juos, kaip į darbą. Mažyliui buvo 3 mėnesiai, kai paskambino Mišos draugai ir pasiūlė jam už labai patrauklią kainą nusipirkti namą Tailande. Jaunieji tėvai paliko mažylį močiutei ir išskrido žiūrėti namo.

 Jie išvažiavo ir nebegrįžo nei po savaitės, nei po mėnesio. Ania parskrido, kai Jegorui jau buvo metukai. Porą dienų pabuvo su vaiku ir vėl išskrido į šiltus kraštus.

Dabar jie siunčia močiutei pinigus ir žada pasiimti Jegorą, kai jam sukaks 5 metukai. Ania netgi patarė mamai pasamdyti auklę, kad „nesikankintų su vaiku“. 

Tačiau močiutė kol kas net negalvoja apie tai, ir nežiūrint į amžių, puikiai prižiūri mažylį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353