Mažasis genijus! Berniukas, aprūpinęs ne tik savo, bet ir visos savo šeimos ateitį

5914
Patinka? Duok Like!

Visai neseniai jam suėjo keturiolika. Bet šį berniuką pažįsta visa Britanija ir jau seniai vadina vunderkindu ir „mažuoju Mone“. Išgarsėjo berniukas ne dėl gražių akių – jis iš tiesų turi neeilinį talentą. Tokį neeilinį, kad palyginimas su Mone – ne berniukui garbė, o turima omenyje didžio impresionisto reinkarnacija.

Kartą, beveik prieš 10 metų, vienoje iš šeimyninių švenčių jis nupiešė peizažą. Kieronas Viljamsonas pradėjo piešti, kai jam dar nebuvo penkerių. Daugiausia jo paveiksluose vaizduojami landšaftai ir vietovės aplink Norfolką, kur jis visą laiką ir gyveno, bei Kornvalį, kur yra mėgstama poilsio vieta.

Nuo 8 metų dailininkas pradėjo pardavinėti paveikslus aukcionuose, o 9 metų per pusvalandį pardavė 33 paveikslus už 235 tūkstančius dolerių. 23 jo darbai buvo parduoti pirkėjams internetu už 360 000 dolerių vos per 20 minučių.

Tokiu būdu pradinės meno mokyklos mokinys praturtėjo 2,2 milijono dolerių. Visos įplaukos už jo darbus nukreipiamos į jo paties kompaniją Kieron Viljamson Ltd, kurios direktoriai yra jo tėvai.

Šiandien Kieronas Viljamsonas yra vienas iš turtingiausių Britanijos vaikų, ir jau tikrai vienas iš žinomiausių vaikų-dailininkų. Jaunojo genijaus nutapytų paveikslų kainos svyruoja nuo 3,5 tūkstančių dolerių už nedidelę akvarelę iki 30 tūkstančių dolerių už žiemos peizažą, pieštą prie jo namų Norfolke.

Pirmieji Kierono darbai pasirodė rinkoje 2009 metais. Tada 19 iš jo paveikslų buvo parduota už 36 000 dolerių uždarame aukcione.

Gauti pinigai buvo skirti naujo namo pirkimui sau ir tėvams, o taip pat investuoti į kitų dailininkų kūrinius, tokius, kaip anglų peizažisto Lourenso Styveno Louri.

Kieronas nustojo lankyti mokyklą ir mokosi namuose, kad turėtų galimybę susikaupti ties tapyba. Viljamsonas paveikslus lieja akvarele, tapo aliejiniais dažais ir pastele. Per savaitę jis nupiešia maždaug šešis paveikslus. Ir tai nenuostabu: Kierono Viljamsono darbų žmonės laukia eilėse.

Be kūrybinės saviraiškos, Kieronas, kaip ir visi berniukai, mėgsta kompiuterinius žaidimus ir futbolą.

Copyright Albanpix.com…Mini Monet Kieron Williamson 10 year old art prodigy’s new original paintings for his forthcoming exhibition at the Picturecraft Gallery in Holt, Norfolk – Cliff top ponies[/caption]

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353