Kartą sutuoktiniai Rejes vaikščiojo vieno Kalifornijos miestelio gatvelėmis. Šaligatvyje jie pastebėjo kartoninę dėžutę, ant kurios buvo šiukšlių maišas. Gal būt  jie būtų praėję pro šalį, bet maišas sujudėjo. Sutuoktiniai suprato, kad jo viduje yra kažkas gyvas.

Rejesai pažiūrėję į maišą pamatė, kad viduje yra mažas šuniukas – auksaspalvis retriveris. Žavus mažylis gaudė  orą, o jo akytės buvo pilnos ašarų. Po kelių minučių jis galėjo uždusti.

Silpną  šunytį sutuoktiniai nuvežė į veterinarijos kliniką. Paaiškėjo, kad retriveris pridusęs. Šuneliu klinikoje buvo iškart pasirūpinta. Pasirodė, kad jis serga. Matyt, buvę jo šeimininkai nutarė, kad bus pigiau juo atsikratyti, negu gydyti. Klinikoje mažylis pamažu ėmė sveikti.

Napaisant to, kad su juo buvo taip nežmoniškai pasielgta, jis vis tiek labai geras. Šunelis noriai žaidžia su žmonėmis. Kiekvienam vizgina uodegyte ir laižo visus, kas jį glosto.

Po to, kai mažasis auksaspalvis retriveris pasveiko, jį perkėlė į gyvūnų prieglaudą. Ten  atsirado daugybė norinčių jį pasiimti. Dabar prieglaudos savanorių laukia nelengva užduotis – rasti šuneliui tinkamus šeimininkus.

Prieglaudos darbuotojai nori surasti tą, kas pasmerkė šuniuką mirčiai. Savanoriai įsitikinę, kad nusikaltėlis turi būti nubaustas.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.