Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Liūtas

9166
Patinka? Duok Like!

Apkabinimai – tai turbūt viena aistringiausių meilės apraiškos formų Liūtams, kadangi jūs jaučiate saugūs ir arti žmogaus. Toks jausmas, kad visas liūdesys dingo, ir tai vienas puikiausių jausmų pasaulyje.

Daugeliui moterų rūpi klausimas: „Kaip sulaikyti vyrą ?“Bet moterys-Liūtės žino, kad jei nori būti tikrai laiminga – neverta gyventi su vyru, kurį reikia laikyti.

Stebėtina, kiek mažai laiko reikia Liūtams pereiti nuo stadijos „kaip gi aš jaudinuosi ir pergyvenu“ iki „na ir tegu eina į visas keturias puses“.

Kažkam Liūtai – saulutė, o kažkam – saulės smūgis! O kažkam ir išvis NEŠVIEČIA…

Liūtas niekada nebūna vienas…Pas jį pastoviai ateina: tai įkvėpimas, tai apetitas, tai tinginys, tai šakės!

Tvirtas Liūto charakteris, kaip taisyklė, statomas iš plytų, kurias į jį mėtė.

Liūtai norėtų, kad dievas jiems duotų angelą sargą ne su sparnais, o su kuoka. Kad reikiamu momentu – kaukšt! – ir liūtas iškart suprastų savo klaidą ir spėtų pasielgti kitaip…

Prieš žaisdami su Liūtu išsiaiškinkite, ar Liūtas nežaidžia su jumis…

Liūtai nekenčia padlaižiavimo, melo ir pletkų už nugaros. Kažkas nepatinka? Pasakyk tai Liūtui tiesiai į akis. Kas buvo pasakyta už nugaros, ten ir liks kartu su tuo, kas tai pasakė.

Liūtai nenori, kad jų gyvenimas būtų kaip zebras, jie nori, kad jis būtų ryškus kaip papūga.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353