Geriau sumokėti!

Maža sena ledi ėjo gatve, nešdama rankose du plastikinius šiukšlių maišus. Viename jų buvo skylutė ir periodiškai pro ją ant kelio iškrisdavo 20 dolerių kupiūros. 

Tai pastebėjo policininkas ir sustabdė ją:

– Mem, iš jūsų maišo krenta dvidešimtinės!

– Velnias! – pasakė maža sena ledi – Teks eiti atgal ir surinkti kas iškrito. Ačiū, kad pasakėte!

– Ne taip greitai,- pasakė policininkas.

– Iš kur pas jus šie pinigai? Pavogėte?

– O ne, – pasakė maža sena ledi. – Suprantate, mano galinis kiemas randasi iškart už futbolo stadiono stovėjimo aikštelės.

Po mačo krūva sirgalių eina į krūmus šlapintis ir daro tai tiesiai ant mano gėlynų! O aš pasislėpusi už krūmų laukiu su didelėmis sodininko žirklėmis ir kaskart, kai kas nors įkiša savo daiktą į rožių krūmus, aš sakau:

– 20 baksų arba nukirpsiu!

– Hm! Gera idėja! – nusijuokė policininkas. – Gerai, galite eiti. Tiesa, o kas kitam maiše?

– Suprantate,- pasakė maža sena ledi, – ne visi moka.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353