Ši istorija prasidėjo nuo to, kad argentinietė mergina, vardu Marija, atėjo į svečius pas savo draugę. Šeimininkė, pokalbio eigoje paminėjo netoliese gyvenantį benamį šunelį, kuris labai sirgo ir jo seniai niekas nebuvo maitinęs.

Marija myli gyvūnus, todėl nusprendė surasti šunelį ir jam padėti. Netoliese nuo namų, kuriuose gyveno Marijos draugė, merginos surado šunį. Kai jos jį pamatė, abi apsiverkė. Vieni kaulai, aptraukti oda, kailio nebuvo, akyse nieko daugiau, išskyrus liūdesį.

Šunelis, matyt, jau buvo susitaikęs su tuo, kad greit mirs. Todėl tiesiog gulėjo ir laukė mirties. Marija pasiėmė vargšelį pas save į namus. Šunelis net nesipriešino. Jam buvo tas pats.

Veterinaras pasakė Marijai, kad nėra įsitikinęs, kad šuo išgyvens porą dienų. Bet Marijos dėka, šunelis ne tik išgyveno, bet ėmė taisytis. Šunelis, pamatęs, kaip atsidavusiai ėmė jį slaugyti Marija, ir pats ėmė kovoti už savo gyvybę. Pirmą kartą gyvenime kažkas juo rūpinosi.

Ilgą laiką šuo negalėjo vaikščioti. Mergina ne vieną mėnesį stengėsi, kad pastatytų šunelį ant kojų. Ir galų gale greitai įvyko stebuklas: jis sugebėjo pereiti per kambarį. Šuo didvyriškai kovojo, jis norėjo gyventi. Būtent todėl Marija pavadino jį Herakliu.

Dabar sunku pažinti šiame gražuolyje tą nelaimingą , mirštantį šunelį, koks jis buvo pirmomis pažinties su Marija dienomis. Be jos pastangų Heraklis būtų žuvęs. Laimei, yra tokie žmonės, kaip ši mergina. Ji padovanojo šuneliui antrą gyvenimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353