Žmonės atsikratė savo šuns tik todėl, kad jis mėgo raustis šiukšlėse

949
Patinka? Duok Like!

Šunų uoslė visai kitokia. Tai, kas mums atrodo siaubingi kvapai, gyvūnams bus patys maloniausi. Todėl dažnokai mūsų naminiai šuneliai mėgsta raustis šiukšlių konteineriuose. Žinoma, toks naminių gyvūnų elgesys nepatinka jų savininkams.

Viena sutuoktinių pora, vietoj to, kad auklėtų savo naminį augintinį vardu Kodis, nuolat mušė už tai, kad jis rausėsi šiukšlinėje. Vienąkart jiems tai pabodo, ir jie tiesiog atidavė Kodį į prieglaudą.

Šuo, kuris visą savo gyvenimą pragyveno su šeimininkais ir laikė juos pačiais artimiausiais, liko vienas. Prieglaudoje Kodis įsispraudė į narvo kampą ir liūdėjo. Kai prieglaudos darbuotojai išvedė šunelį pasivaikščioti, jis visas drebėjo ir kramtė antkaklį.

Kodžio istorija pasirodė prieglaudų grupių puslapyje socialiniuose tinkluose. Liūdnas augintinis užgavo ne vieno sekėjo širdį. Apie gyvūną sužinojo ir vyriškis, vardu Li. Šiaip jau jis užsiėmė katinų prieglauda, bet šis šuo stipriai jį sudomino.

Li sugebėjo rasti gyvūnui šeimininkę. Olivija gyveno kitoje valstijoje, bet 10 val kelio jos neišgąsdino. Moteris specialiai atvažiavo į prieglaudą, kad pasiimtų augintinį pas save. Kartu su vyru Olivija užsiėmė šuns auklėjimu.

Svarbiausia, ką galėjo padaryti Olivija ir jos vyras – tai grąžinti šuniui tikėjimą žmonėmis. Juk pirmas kelias dienas prieglaudoje gyvūnas nepasitikėjo dvikojais. O ir į naujuosius savo šeimininkus jis žiūrėjo su atsarga. Jie išdavė jį. Todėl Kodis nežinojo, ar galima jais daugiau pasitikėti.

Sutuoktiniams buvo nelengva, tačiau jiems pavyko atpratinti Kodį nuo blogo įpročio. Jiems teko sugalvoti įvairių gudrybių, bet rezultatas pasirodė pozityvus. Dabar jis ramiai praeina pro šiukšlių konteinerius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353