15 dalykų, kurių negalima atleisti

31131
Patinka? Duok Like!

Kiekviena save gerbianti moteris negali atleisti vyrui neištikimybės. Ir tai suprantama. Bet šeimyniniame gyvenime arba tiesiog santykiuose tarp merginos ir vaikino, vyro ir moters  yra dalykų, į kuriuos negalima numoti anka, nekreipti dėmesio.

1.Jūsų vyras neturi rašinėti žinučių kitoms moterims ir neigti šį faktą, kai yra akivaizdūs įrodymai. Šiek tiek kvepia neištikimybe…

2. Negalima leisti vyrui galvoti, kad tai, ką jūs darote – tai nerimta. Jeigu jūs turite rimtą užsiėmimą ar pomėgį, neleiskite  jam iš to šaipytis.

3. Jis neturi jokios teisės jus kaltinti tuo, kad atsitiko dėl jo kaltės. Netgi jeigu yra ir jūsų kaltės dalis, jis neturi jūsų kaltinti, nepriėmęs atsakomybės. Priešingu atveju, jis nepakankamai subrendęs.

4. Neleiskite jam blogai kalbėti apie jūsų artimuosius arba draugus. Jeigu jūs gerbiate jo draugus, tai ir jis privalo elgtis taip pat, priešingu atveju, jis visada suras priežastį neleisti jums susitikinėti su savo draugais bei artimaisiais.

5. Jeigu jūs priversti elgtis taip, kaip nori jis, tai jis jūsų negerbia. Kiekvienas galite turėti savo ribas, kurias kiekvienas iš jūsų privalo gerbti.

6. Neleiskite jam elgtis su jumis kaip su tarnaite, juk ne tik jūs galite dirbti namų ruošos darbus. Jis taip pat turi dalyvauti ir suprasti jus. Tokius santykius turite jūs  taip pat užtikrinti.

7. Jei pastebėjote jo nežmoniškus santykius su kuo nors, bėkite nuo jo. Toks gali įskaudinti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, ir emociškai.

8. Bet kuris vyras, kuris turi kokių nors priklausomybių ir nesupranta, kad laikas jų atsikratyti, nesuteiks jums laimės, jūs paprasčiausiai būsite priversta nuolat kovoti su juo.

9. Melo niekada neturi būti jūsų santykiuose. Jūs neprivalote nuolat galvoti, kad galbūt  dabar jis jus gali apgauti. Kuo toliau, tuo bus tik blogiau.

10. Negalima skaityti svetimų žinučių ir laiškų – tai galioja abiem partneriams. Tai privačios erdvės pažeidimas, keliantis tarpusavio nepasitikėjimą.

11. Jis neturi teisės įžeidinėti ir žeminti jus kitų akivaizdoje ar lyginti jus su kitomis moterimis, kurias jis turėjo arba kažkur matė.

12. Jeigu jam yra kažkas svarbiau už tave, jis visada elgsis su tavimi kaip su antrarūše ir jūsų problemos bus tik jūsų. Todėl abu jausitės vieniši.

13. Jis nuolat primins praeitį ir vers jus nuolat tai prisiminti, nors tai jau praeitis. Jis neturi jums to priminti ir versti jaustis kalta.

14. Jeigu jūs nejaučiate jo paramos jau dabar,  tai nesulauksite ir ateityje, todėl kam jums tokie santykiai. Jis nemoka jūsų užjausti, nesupranta jūsų, kai to reikia.

15. Jūs privalote jausti jo meilę ir rūpestį. Jis privalo parodyti jums, kad myli ir visada mylės. Santykiai, pagrįsti meile ir rūpesčiu, visada trunka ilgai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353