Liūtas įlipo tiesiai į mašiną, nepalikdamas turistams jokių šansų

738
Patinka? Duok Like!

Tragikomiškas video atkeliavo iš Krymo, Taigano parko, kur jaunas liūtas, vardu Filia, parodė, iki ko priveda auklėjimo priemonių perteklius. Tie keli turistai, kurie išdrįso pravažiuoti atviru automobiliuku voljero teritoriją, ilgai prisimins, kaip didžiulis ir nevaldomas žvėris įlindo pas juos pasimeilinti. Juokas juokais, tačiau redakcija primena – tai visgi plėšrūnas, ir nemažas!

Liūtas Filia – vienas tų unikumų, kurie išaugo amžinai alkdami švelnumo ir dėmesio. Jis ne šiaip prijaukintas, jis prašosi „ant rankų“ vos pasitaikius bet kokiai galimybei, nepaisydamas aplinkybių.

Agresijos tikimybė iš jo pusės minimali, tvirtina Taigane, tačiau jei į jus nuspręs pasitrinti toks nenurimstantis milžinas – šansų pasipriešinti ypač mažai.

Video visiškai šviežias, bet jau greitai pasklido internete.  Kažkas džiaugiasi už Filią – pagaliau leido pažaisti su mašinyte, palaipioti visur! Kiti pergyvena dėl turistų – taip ir nualpti galima, kai tavo skruostą siekia palaižyti kibiro didumo snukis.

O juk Filia dar jaunuolis, jo karčiai dar simboliški ir jokių pretenzijų dominuoti. Taigi, kaip pataria patyrę parko darbuotojai, nepraleiskite galimybės apsikabinti su liūtu dabar.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353