Leisk sau. Klysti, blaškytis, keistis…

357
Patinka? Duok Like!

Stebėtis nauju, ar tau 60, ar 16. Tiesiog leisk, paskui pamatysi, kas bus…

Leisk sau! Klysti. Blaškytis. Keistis. Stebėtis nauju, ar tau 60, ar 16.

Leisk sau neatsakyti į provokacijas. Leisk nesiteisinti, neįrodinėti, neįtikinėti.

Leisk sau paleisti. Ir išeiti. Nuo tų, su kuriais ne pakeliui. Nuo tų, kurie tave sekina. Nuo tų, kurie nemyli ir nemylimi.

Leisk sau būti savimi.

Leisk sau būti įvairia. Netinkančia jokioms kategorijoms, rėmams, stereotipams, tipologijoms ir rūšims.

Nepateisinančia niekieno lūkesčių ir neveikiančia kažkieno naudai prieš savo valią.

Leisk sau nebijoti dėl suaugusio vaiko. Ir dėl nelabai suaugusio leisk sau nebijoti. Leisk sau negalvoti, kad „be manęs niekam nieko šiuose namuose nereikia“.

Leisk sau nebėgti prieš garvežį. Ir iš paskos irgi nebėgti. Tiesiog – nebėgti. Galbūt net palaukti traukinio,važiuojančio į reikiamą pusę. Ir sėsti į pirmąją klasę, o ne atsistoti prie krosnies mesti anglių.

Leisk sau kartais negalvoti apie vyrą. Arba mylimąjį. Arba meilužį. Negalvoti apie nieką kurį laiką. Nei kur jis užsilaikė, nei kodėl jau 20 sekundžių neatsako į tavo žinutę, nei kodėl nenupirko gėlių. Negalvok apie nieką. Galvok apie save.

Leisk sau nekreipti dėmesio į tai, ką sako draugė. Ar net geriausia draugė. Ypač jei ji sako kažką „labai svarbaus tau, brangioji“.

Leisk sau užsiimti savimi. Nors valandą per dieną. Vieną valandą, net jeigu ji susideda iš sudraskytų minučių – gabalėlių. Leisk sau nesakyti: „Aš neturiu sau laiko“. Jo yra. Leisk pasiimti jo sau.

Leisk sau svajoti. Ir būtinai gausiai. Leisk svajoti apie tai, kas neišsipildys (iš kur tu žinai, kad neišsipildys?)

Leisk sau būti. Leisk sau būto verta bet kokių pinigų, bet kokio apdovanojimo, bet kokios šlovės, didelės meilės, nuostabaus poilsio.

Tiesiog leisk. Leisk sau būti savimi.

Iš pradžių tiesiog leisk. Paskui pamatysi, kas bus…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353