Laiškas apie santykius, parašytas 17-metei mergaitei

4143
Patinka? Duok Like!

Taip jau nutiko, kad aš augau be tėčio. Ir mano artimiausiu vyresniu draugu tapo mano dėdė. Aš nežinau, ar visi tėčiai sugeba taip mylėti, kokia meile kasdien apdovanodavo mane mano dėdė.

Tarp mūsų visada buvo labai šilti santykiai, bet apie mano gerbėjus mes su juo niekada nebuvom kalbėję. Mano 17-ojo gimtadienio dieną aš pastebėjau ant šalia lovos stovinčios spintelės jo dovaną – knygą. O joje radau štai tokį raštelį.

„Mano pati brangiausia neklaužada,

Aš netyčia tapau liudininku pokalbio tarp dviejų jaunų merginų apie tai, kad svarbu vaikino dėmesį ir susidomėjimą išlaikyti bet kokiu įmanomu ir neįmanomu būdu.

Iš jo aš dar nugirdau atskiras frazes apie tai, kad būtinai reikia eiti jam iš paskos, būti palaidūne ir dieną ir naktį, galvoti apie tai, kaip gi įtikinti jį, kad jis yra pats svarbiausias ir stipriausias.

Aš tiesiog padūkau.

Mažyle, tu neturi galvoti apie tai, kaip išlaikyti kažkieno dėmesį sau. Tokia kvailystė niekada neturi ateiti tau į galvą. Prisimink ir pakartok sau mantrą, kad nereikia nusipelnyti kažkieno meilės, tu verta jos be jokių nuopelnų.

Vien tik tikėjimas, kad tu esi nuostabi, įtikina kiekvieną, kad kitaip ir būti negali. Tikėjimas ir atves pas tave tą, kas norės tave pažinti vis daugiau ir daugiau. Tą, kuris norės pažinti gyvenimą kartu su tavimi.

Mano mergyte, aš papasakosiu tau apie tą, kurio dėmesys bus visada bus skirtas tau.

Aš iškęsiu, jei jis sirgs ne už tą komandą, už kurią sergu aš, bet tik tuo atveju, jei kiti dalykai negalės jam suteikti daugiau džiaugsmo, nei suteiks tavo šypsena.

Man visai nesvarbu, ar jis mėgs žvejybą, bet tik tada, jei žaisti su jūsų vaikais jam bus įdomiau už jo darbą.

Man nesvarbu už ką jis balsuos per rinkimus, bet tik jei sutikdamas kiekvieną naują dieną jis vėl ir vėl pasirinks tave, kad tavimi rūpintųsi ir pirmą vietą savo sieloje skirs tik tau.

Mažoji mano, kai tu jį sutiksi, o mes su juo nerasim bendrų temų, aš visada sau priminsiu, kad mus sieja meilė pačiai geriausiai moteriai pasaulyje – tau.

Labiausiai mylintis ir ištikimiausias gerbėjas

Tavo dėdė“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353