Labai naudinga: britė skalbia drabužius kaštonų pagalba

367
Patinka? Duok Like!

Ruduo – kaštonų metas. Viena išradinga britė iš šių riešutų daro nekenksmingus skalbimo miltelius. Moteris beveik neleidžia pinigų buitinei chemijai, rinkdama gamtai draugišką valomąją priemonę parkuose po kojomis.

Sužinokite, kaip praktiška šeimininkė paverčia paprastus kaštonus stebuklinga skalbimo priemone. Anglijos Niuforesto miesto gyventoja, įkvėpta ekologiškai švarių produktų idėjos, neleidžia pinigų skalbimo milteliams. 50-metė Liusi Man sutaupo apie 60 svarų per metus valomosioms priemonėms, rinkdama kaštonus ir paversdama juos muilo skysčiu skalbimui.
Moteris perpjauna vaisius į dvi dalis, susmulkina blenderyje, o paskui džiovina. Tokie milteliai gali laikytis iki metų ir nepelija.

Prieš naudojimą moteris virina saują kaštonų miltelių pusę valandos. Paskui perkošia skystį ir kartoja procesą dar 2 kartus. Misis man ima apie 40 g kaštonų vienam virinimui. To pakanka maždaug 4 skalbimams. Tokia priemonė absoliučiai nekenksminga, be aštraus kvapo, tačiau įsisenėjusias dėmes ant šviesių drabužių teks gerokai patrinti, kad jos dingtų.
Apie tokią neįprastą skalbimo priemonę Liusi paskaitė internete prieš maždaug 2 metus. Po to jie su vyru ir vaikais surinko 8 kg kaštonų, kuriuos naudoja iki šiol. Manų šeima praėjusiais metais pasodino 20 kaštonų, o šį sezoną planuoja prie jų pridėti dar 30-40 sodinukų.

Taipogi rūpestinga šeimininkė taupo maisto produktams, naudodama maisto ruošimui net likučius.

Parduotuvėje ji perka tik tai, kas būtina, vengdama produktų su palmių aliejumi ir dideliu kiekiu plastikinės pakuotės.

Jei jūs rūpinatės aplinka, pabandykite taip pat pasidaryti kaštonų miltelių, juk jie dabar tiesiog guli po kojomis. Tiesa, neaišku, kaip ši valomoji priemonė įtakoja skalbimo mašinos darbą, bet ja galima drąsiai skalbti rankomis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353