Kuo naudingas vanduo su razinomis ir kaip paruošti gydomąjį gėrimą iš paprastų ingredientų

1273
Patinka? Duok Like!

Žinoma, vynuogės labai naudingos. Jos bręsta saulėje ir organizmui dovanoja visą kompleksą naudingų medžiagų. Tam, kad naudingąsias uogas galima būtų galima vartoti kuo ilgiau, jas džiovina. Taip gaunamos razinos!

Kai uogos netenka sulčių, pagrindinės naudingosios medžiagos koncentruojasi. Tik būtina teisingai ruošti razinas, naudojant tik natūralią šilumą ir saulės energiją.

Džiovintose uogose išlieka didelė A ir B grupės vitaminų, askorbo rūgšties koncentracija.

Tarp mineralų lyderiauja fosforas, kalcis ir geležis. Taipogi yra molibdeno, seleno ir cinko.

Dar razinos turi aminorūgščių, natūralių cukrų, rauginių medžiagų ir pektino junginių.
Jos gana kaloringos, turi apie 300 kcal 100 g produkto. Galima naudoti vartojant vietoj saldumynų su arbata ar kava arba kaip saldų priedą varškei ir košėms.

Tačiau jų vartojimo efektyvumas ženkliai išauga pasigaminus razinų vandenį. Visos naudingosios medžiagos pereina į skystį. Gėrimas yra malonaus skonio ir labai naudingas.

O vandenyje ištirpusios vertingos razinų medžiagos beveik iškart patenka į kraują, kadangi junginyje su vandeniu greitai praeina virškinimo etapą.

Paruošti razinų vandenį galima įvairiai. Nereikia painioti su razinų nuoviru. Ruošiant razinų vandenį gaunasi razinų uogų antpilas.

Gėrimo ruošimui prireiks švarių tamsių razinų. Tamsiose razinose, kaip ir tamsiose vynuogėse naudingų ingredientų kiekis žymiai didesnis, nei šviesiosiose gentainėse. Tačiau galima naudoti ir geltonąsias vynuoges. Tamsios tiesiog naudingesnės.

Razinas reikia perplauti, pašalinti kotelius. Litrui vandens reikia valgomojo šaukšto džiovintų uogų.

Dabar nuplautas razinas reikia užpilti šaltu vandeniu valandai. Paskui šaltą vandenį nupilti, dėti uogas į termosą ir užpilti litru verdančio vandens. Termosą reikia uždaryti ir leisti pastovėti valandą. Dabar galima naudoti.

Tiesa, perkošti nereikia. Uogytes irgi galima drąsiai vartoti. Reikia gerti tuščiu skrandžiu, pageidautina kelias dienas iš eilės. Kursas priklauso nuo to, kokio efekto pageidaujate!

Razinų vanduo pasižymi daugybe savybių:

– Turi įtakos kraujotakos gerinimui ir arterinio spaudimo normalizavimui.

– Gerina virškinimo organų darbą.

– Antibakterinis ir antivirusinis, stiprina apsaugines organizmo savybes esant įvairioms infekcijoms ir uždegimams.

– Normalizuoja imunitetą ir medžiagų apykaitą.

Turintis tokių savybių razinų vanduo sėkmingai naudojamas sekančiais atvejais:

1. Aterosklerozės profilaktikai, kadangi gali sumažinti cholesterolio lygį ir sustiprinti kraujagyslių sieneles. Razinų vandens vartojimas – skani infarkto ir insulto profilaktika.

2. Pripildo organizmą energijos, kas ypač naudinga ryto valandomis arba prieš treniruotes, svarbius susitikimus ir atsakingas varžybas.

3. Ženkliai sumažina toksinų ir šlakų koncentraciją, valo kepenis, inkstus ir žarnyną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!