Dalinuosi savo mėgstamų sausainių receptų, galima sakyti,sausainių iš vaikystės. Tada aš nežinojau, kad jie paprastai ir greitai gaminami, kadangi mes juos pirkdavome parduotuvėje. Bet atėjo „interneto era“ ir visi receptai tapo prieinami. Pasirodė, kad šių aromatingų ir švelnių sausainių sudėtyje vos trys ingredientai, o ruošti juos maksimum 30 min. Dabar šį skanėstą kokosų mėgėjams mes dažnokai gaminame namie.

Ingredientai:

  • kiaušiniai 3 vnt
  • cukrus 150 g
  • kokosų drožlės 250 g

Paruošimas

Cukrų sumaišyti su kiaušiniais. 

Suplakti mikseriu iki vienalytės masės apie dvi minutes, kad gautųsi orinė masė.

Palaipsniui įdėti kokosų drožles, pamaišant šaukštu.

Turi gautis lipni tešla, kuri laiko formą. Palikti tešlą 5 min, kad kokosų drožlės sugertų drėgmę. Masė taps truputį sausoka, bet išliks lipni.

Suformuoti sausainius. Dėti į skardą, užtiestą pergamentu. Man gaunasi apie 30 vnt.

Kepti 190 laipsnių temperatūroje  10-15 min, kol pagels viršūnėlės.

Gatavi sausainiai karšti yra minkšti. Leisti jiems ataušti. 

Skanūs aromatingi sausainiai be sviesto ir miltų gatavi!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353