Kažkada mes pasakojome apie gyvūnus, kurie užmiega neįtikėtinose pozose, tačiau ir žmonės taip gali. „Reddit“ vartotojai kartais dalinasi linksmomis miegančių draugų, giminaičių ir nepažįstamųjų fotografijomis. Šių nuotraukų herojus paprastai miegas ištinka pačiose įdomiausiose pozose, vietose ir situacijose. Šie žmonės žino, kaip reikia efektyviai atrodyti ne tik gyvenime, bet ir miegant. Reikėtų tiesiog susiriesti į skaičių ar raidžių derinį arba apsidėti kačiukais. Tik pažiūrėkite, kaip puikiai atrodo!

Miego karalystė

„Mano vaikas miega, tarsi būtų nukritęs“

Kvieskite egzorcistą

Geras miegmaišis

Kai visada svajojai tapti gimnastu

Apsauginis kokonas

„Mano žmona snūduriuoja labai įdomioje pozoje“

Apsauginis išmoko miegoti atmerktomis akimis

Miegas ekonominėje klasėje

Jaunuolis sugalvojo, kai patogiai įsitaisyti oro uoste

Papildomas miegas metro

Ekskursija buvo ne itin įdomi

Į mokyklą su pagalve?! Tai – genialu.

Šis darbuotojas žino, kaip nepastebimai pamiegoti darbe

Snūstelėjo viešoje bibliotekoje

„Mano sesuo užmigo su žurnalu ant veido“

Miegas – negailestingas reikalas

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353