Kaip šuo sužino, kad šeimininkas greitai grįš namo?

463
Patinka? Duok Like!

Daugelis šunų šeimininkų pažymi, kad grįžę namo, mato savo šunį stovintį kieme ar prie durų. O likus trupučiui laiko iki to jų elgesys keičiasi – jie tampa neramūs, gali bėgioti šen ten, uostyti duris ar net bandyti pažiūrėti pro langą.

Tokį pojūtį turi 60-70% augintinių. Bet iš kur jie žino, kad šeimininkas turi greitai grįžti?
Mokslininkai irgi iškėlė šį klausimą ir atlikę tyrimus bei eksperimentus padarė išvadą, kad, pirmiausia, tai sąlygoja šeimininko dienos režimo studijavimas.

Šunys pasižymi neblogu intelektu ir sugeba atsiminti dienotvarkę, o tai reiškia, ir suprasti, kada žmogus vėl pasirodys namuose.

Be to, uodeguotieji draugai puikiai orientuojasi aplinkoje. Pavyzdžiui, supranta, kad prieš grįžtant šeimininkui gaminama vakarienė, dengiamas stalas ir visi namiškiai tampa aktyvūs.

Bet kaip tada su situacijomis, kai šeimininkas grįžta ne įprastu metu, o šuo jau laukia jo pasirodymo? Tai juk irgi ne retenybė.

Mokslininkai, tyrę šį fenomeną, patvirtino, kad emocinis žmogaus ir gyvūno ryšys gali būti toks stiprus, kad šunys „šeštojo pojūčio“ lygmenyje gali nuspėti žmogaus pasirodymą. Ir tai tikrai stebina.

Be to, tokia ypatybe pasižymi ne tik šunys, bet ir papūgos, ir net arkliai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353