Kaip tu gamini kukurūzus? Verdi puode, tiesa? Šit kaip, tai – šventvagystė! Tu paverti nesulyginamą skanėstą paprastu maisto produktu. Žinoma, verdančiame vandenyje išvirti kukurūzai pilnai valgomi ir net naudingi. Bet susukus juos į foliją ir iškepus orkaitėje tu gausi tikrą dievų maistą!

Tu būsi maloniame šoke nuo to, kiek kepti kukurūzai skanesni už paprastus, išvirtus vandenyje. Jie gaunasi nevandeningo, sodraus skonio, be nereikalingų riebalų pojūčio. O svarbiausia: pagal šį metodą paruošti kukurūzai patys naudingiausi!

Kukurūzai orkaitėje

Mes siūlome tau pagaminti ryškias burbuoles specialiame padaže, kuriame harmoningai dera prieskoniai, aštrumas ir rūgštelė. Jis pagerina patiekalą, nuo ko jis tampa dar apetitiškesnis.

Ingredientai

  • 4 kukurūzų burbuolės
  • 3 valgomieji šaukštai grietinės
  • 2 valgomieji šaukštai sojų padažo
  • 60 g sviesto
  • 1 arbatinis šaukštelis čili padažo
  • 3 valgomieji šaukštai citrinos sulčių
  • 1 arbatinis šaukštelis Provanso žolelių

Paruošimas

1. Suminkštink sviestą, palaikydamas jį 20 min kambario temperatūroje. Gilioje lėkštėje sumaišyk sviestą su čili padažu, citrinų sultimis, Provanso žolelėmis. Sudėk grietinę ir sojos padažą. Permaišyk visus ingredientus iki vienalytės masės.

2. Pašalink kukurūzų lapus ir plaušus. Po kiekviena burbuole padėk folijos gabalėlį ir silikoniniu teptuku užtepk gautą padažą.

3. Kruopščiai susuk kukurūzus į foliją, dėk į skardą ir pašauk į orkaitę, įkaitintą iki 220 laipsnių 20 min. Jei kukurūzai seni ar kieti, padidink kepimo laiką iki 1 val.

4. Gatavus kukurūzus atsargiai išimk iš folijos ir patiek karštus. Gero apetito!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353