Kai mirė mano senelis, mano mama  ir jos brolis su seserimis ilgai ginčijosi dėl to, kam atiteks senelio butas. Mama atsisakė buto, nes mes turime viską, net butą vaikams (mums). Dėdė taip pat atsisakė, nes jaunesniajai seseriai butas labiau reikalingas, ji turi 3 vaikus, vyras išdūmė į tolimus kraštus. Kita sesuo taip pat atsisakė, nes ji gyvena kitame mieste. O jaunesnioji nenorėjo priimti buto, nes manė, kad tai nesąžininga, kodėl jai vienai viskas, o kitiems nieko. Vargais negalais susitarė.    

Bonusas  

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353