Susipažinkite, tai didinga Pietų Amerikos harpija – tropinių miškų siaubas. Milžiniškas vanagų atstovas, kuris stipresnis ir stambesnis už bet kokį erelį, gyvena Centrinės ir Pietų Amerikos miškuose. Šio paukščio išskleistų sparnų ilgis gali siekti 2 metrus! Žinoma, kad toks gremėzdas (kurio svoris beveik 10 kg) minta tikrai ne uogomis, o kitais gyvūnais, kurių pavadinimų mes nerašysime, nes labai jau gaila šių vargšų. Tačiau ne apie juos kalbame, o, galbūt, apie patį kiečiausią paukštį, kokį jūs matėte savo gyvenime!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353