Dvynės seserys ištekėjo už dvynių brolių. Pažvelkime į jų vaikus!

35943
Patinka? Duok Like!

Kejola ir Tejola Luks – 23 metų dvynės. Jos kaip du vandens lašai panašios viena į kitą, maža to, beveik visada rengiasi panašiais drabužiais, daro panašias šukuosenas ir makiažą. Žodžiu, visaip pabrėžia savo identiškumą.

Taip susiklostė likimas, kad kartą jos sutiko du vaikinus, irgi dvynius Eriką ir Šoną Krou! Iš pradžių jie bendravo kaip draugai, bet paskui santykiai peraugo į meilės ryšius ir susidarė dvi poros.

Dukrų išrinktieji pakerėjo Kejolos ir Tejolos tėvus savo žavesiu.

Visai neseniai dvyniai atšoko dvigubas vestuves. Vienintelis liūdnas momentas yra tas, kad mergaičių tėvas mirė nesulaukęs jų tuoktuvių.

Per vestuves poros nusprendė nepamiršti tradicijų: nuotakos buvo su vienodomis suknelėmis, jaunikiai irgi pasipuošė vienodais kostiumai.

Vienintelis, kas juos skyrė – tai atskiros ceremonijos. Kažkam tai pasirodys nuobodu, tačiau žiūrint į porų vestuvines fotografijas, galima padaryti išvadą: jie absoliučiai laimingi.

Po šito iškyla visai logiškas klausimas: o kokie gi vaikai bus pas šiuos dvynius?

Nestebina, kad ir jų vaikai tikrai panašūs.

Žinoma, galima sakyti, kad visi maži vaikučiai panašūs. Bet šie ir iš tiesų turi labai panašių bruožų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353