Rekomenduoju perskaityti moterims filosofiniam buitinių situacijų apmąstymui.

Kvaišų klasifikacija – moterims be humoro jausmo neskaityti!

Fejerinė kvaiša

Į ją įdomu pažiūrėti, iš anksto paslėpus visus duriančius ir dūžtančius daiktus. Aštrialiežuvė, pastabi, saikingai gera, galvoje – maišalynė iš 6 klasės lygio mokyklinių žinių nuotrupų, serialų, draugių pasakojimų apie nesusiklosčiusį asmeninį gyvenimą ir savo keistų įsivaizdavimų apie gyvenimą ir vyrus.

Piktybinė kvaiša

Gyvenimo trenkta per savo kvailumą, laiko save protinga, balta ir pūkuota, o aplinkinius – idiotais, skolingais jai viską pasaulyje. Gyvena su mintimi, kad ji nusipelno daugiau ir visaip demonstruoja tai aplinkiniams. 

Buitinė kvaiša

Atranda iš vaikystės motinos įkaltas elgesio klišes, tokias kaip: gaminimas, tvarkymasis, skalbimas, lyginimas, kirpykla, parduotuvė. Karpo iš moteriškų žurnalų patiekalų, dietų, kaukių veidui ir keliams receptus. Skaitymo ratas apsiriboja moteriškais romanais ir horoskopais. Tiksliai žino, po kiek pomidorai turguje ir kad logistika – filologijos sritis.

Iškili kvaiša

Visiška priešingybė ankstesnei. Neprisitaikiusi prie buities, užtai visa širdimi siekia grožio. Lengvai samprotauja apie Malevičiaus paveikslų koloristiką, egzistencializmo estetiką arba Murakamio ir Misimos stilistikos skirtumus. Svajoja apie nuostabų princą ant balto žirgo, o knygoje „Andželika ir karalius“ laiko džiovintą gėlytę, tolimoje vaiksytėje padovanotą 13-mečio kaimynų berniuko. Humoro nesupranta. Maitinasi prisvilusia kiaušiniene su lukštais.

Trenkta kvaiša

Optimistė, visas gyvenimiškas temas gvildena labai sveikai, tačiau įsigudrina įsivelti  į visiškai kvailas situacijas. Net jei aplinkiniai vienbalsiai pataria viena (o pasitarti ji mėgsta) – iš kvailų situacijų situacijų išeina pagal savo paradoksalią logiką. Paskui verkia, skambinėdama visiems anksčiau patarusiems. Po kurio laiko krenta į filosofiją  („galėjo būti ir blogiau“) ir įsivelia į kitą kvailą situaciją.

Klinikinė kvaiša

Ši rūšis tiriama specialiose medicinos įstaigose. Laisvėje praktiškai nesutinkamos.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353