Mano kaimynės viryklė visada idealiai švari ir ji atskleidė man savo paslaptį

7004
Patinka? Duok Like!

Buityje mes naudojamės daugybe įprastų daiktų.

Mes visi įpratę, kad dantų pastos pagalba valomės dantis. Tai žino net maži vaikai. Bet turbūt jūs nežinote, kad dantų pasta gali būti puikia valomąja priemone.

Visus tokio valymo aspektus mes papasakosime šiame straipsnyje.

Virimo paviršiaus valymas.

Gamindami maistą ant viryklės jūs garantuotai ją užteršite. Galbūt tai nedidelės dėmės ar riebalų lašai, tačiau gaminant maistą to neišvengsi.

Paprastai parduotuvių lentynose galima rasti daugybę valymo priemonių, tačiau kaina gali būti kosminė. Ką daryti tokiu atveju? Turbūt nėra šeimininkės, kuri nesvajotų apie švarią žvilgančią viryklę.

Aš iš tų žmonių, kurie visada perka įvairias priemones virtuvės valymui. Turbūt jūs atkreipėte dėmesį, kad po tokių priemonių virtuvėje lieka stiprus kvapas, kuris kelia dusulį. Ir kai aš atėjau pas kaimynę ir pamačiau jos žvilgančią viryklę, iškart pasidomėjau, kur jos švarumo paslaptis.

Kai sužinojau, kuo ji valo viryklę, buvau šoke. Ji perka pačią pigiausią dantų pastą.

Darbo principas:

Iš pradžių viryklę reikia išvalyti su lašu indų ploviklio. Paskui užtepkite lašą dantų pastos ir kempine tolygiai paskirstykite pastą po viryklės paviršių. Kad pasta gerai paveiktų, palikti ją ant viryklės paviršiaus 10 min. Po 10 minučių nuplaukite priemonę drėgna kempinėle. Pastos likučius galima nuimti popierinio rankšluosčio pagalba.

– Taip pat dantų pasta galima poliruoti čiaupus ir maišytuvus vonioje. Dantų pasta turi ne tik antibakterinį poveikį, bet ir nuima kalkes ir kitus nešvarumus.

– Taipogi jei jūs pjaustėte svogūną ir česnaką ir niekaip negalite nuplauti nemalonaus kvapo nuo rankų, tai dantų pasta puikiai susidoros su tuo. Tiesiog nuplaukite rankas su nedideliu pastos kiekiu ir nuplaukite kaip įprastai.

– Sidabro ir aukso valymas

Dantų pasta turi komponentų, kurie švelniai valo juvelyrinius gaminius. Užtepkite truputį pastos ant seno dantų šepetėlio ir patrinkite savo papuošalą. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Išvada. Dabar dantų pasta viena iš pagrindinių priemonių valomųjų priemonių arsenale.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353