Japoniško stiliaus kambarys: jaunuolis perdarė savo miegamąjį, kuriame iki tol buvo nelabai malonu gyventi

249
Patinka? Duok Like!

Filipinietis Sonderas Evenis Agustinas įrodė, kad minimalizmas gali būti stulbinantis.

Neseniai civilinės statybos fakulteto absolventas suremontavo savo miegamąjį japonišku stiliumi ir pasidalijo fotografijomis Facebooke.

Jo įrašas parodė, kaip savo paprastą tamsų kambarį jis pavertė šiuolaikinio žmogaus būstu,
apipavidalinęs jį pagal užsakymą padarytais mediniais baldais ir sienomis.

Svajonės apie remontą

Sonderas pasakė, kad iki perdarymo jo kambarys jų šeimos name buvo „belangė, kurioje buvo nemalonu miegoti“. Lubos buvo padengtos stoginiais lakštais, o sienos buvo nedažytos. Miegamajame beveik nebuvo jokių baldų, išskyrus medinę lovą be čiužinio.
Jaunuolis svajojo apie modernizavimą nuo 2013 metų. Visą tą laiką jis taupė pinigus remontui.

Kadangi būsimasis inžinierius negalėjo išlaikyti egzamino praeitais metais dėl pandemijos, jis nusprendė įgyvendinti savo rekonstrukcijos planus, kad turėtų patogią poilsio vietą.

Japoniško stiliaus miegamasis

YouTube įraše Sonderas išsamiai papasakojo, kaip jis remontavo savo 20 kv.m kambarį.

Perstatymas prasidėjo nuo to, kad jaunuolis su savo draugais apklijavo lubas fanera, grindis padengė blizgiomis plytelėmis ir nudažė sienas mėlynai pilka spalva. Paskui jis pridėjo „medžio imitacijos akcentą iš šono vinilinių plytelių pagalba“.

Sonderas iš pradžių ant šiaurinės savo kambario sienos nupiešė migloto miško atvaizdą. „Bet man nepatiko, todėl aš jį pašalinau ir pakeičiau kalnų skardžio paveikslu“,- pasakė jis.
Jo „sklandančių knygų lentynų“ rinkinys apstulbino interneto naudotojus. Jis ir jo draugai padarė tai „metalinių stelažų, įmontuotų į sienas“ pagalba.

Sonderas asmeniškai pasistatė „plaukiojančią lovą“, naudodamas „kartu suklijuotas standartines faneros lentas“. „Dizainas įkvėptas didžiųjų medžio meistrų“,- pažymėjo jis.
Vaikinas taip pat sukūrė savo „plaukiojančio stalo“ versiją, naudodamas medžio apdirbimo įrankius, kurios jo šeima padovanojo jam praeitų metų gegužę.

Jaunuolis užbaigė savo šiuolaikišką miegamąjį freska su Didžiosios bangos Kanagavos pakrantėje atvaizdu. Daugelis laiko šį japonų dailininko Hokusajo kūrinį japonų meno ir kultūros įkūnijimu.

„Pasaka tikrovėje“

Kambario remontas buvo baigtas per 30 dienų. Žvelgdamas atgal, Sonderas negali būti labiau patenkintas rezultatu. Savo video YouTube jis pasakė: „Man atrodė, kad randuosi kitame išmatavime. Aš toks laimingas, kad sukūriau vietą, kurią galiu pavadinti rojumi.

Galbūt pas kai kuriuos jūsų gali būti kitoks rojaus supratimas, tačiau aš to negalėjau sau leisti anksčiau. Tai ne šiaip kambarys ir ne šiaip remontas. Tai pasaka tikrovėje“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353