Gyvenkite savo džiaugsmui

426
Patinka? Duok Like!

Žinote, kokia yra patikima slėptuvė nuo toksiškų žmonių?

Šviesios mintys ir šviesi gyvenimo pusė. Štai ten jie nepateks. Niekam neleiskite įtraukti savęs į griaunančius santykius, todėl kad tada ir jums patiems teks tapti griovėjais. Nesustokite tose stotyse, kur jums bruka karštus pyragėlius su sugedusiu įdaru, kurių paragavus norisi iškeikti už įžūlumą, atsakyti dvigubai į nuoskaudą-provokaciją, ir dar kelti isteriką, įrodyti, atsakyti į kritiką ir dar įsisavinti kovos be taisyklių meną.

Mylėti save – tai praeiti pro tuos, kurie jūsų nemyli. Ir eiti gražiai, nė akimirką nesirūpinant nereikšmingu faktu kažkam nepatikti, ir nebandant šio fakto atmesti bandymais tapti geru jam. Nepatikėsite, bet jūs netapsite gerais tam, kam jūs ne prie širdies, net jei jūs apipilsite jo galvą rinktiniu savo geriausių savybių aliejumi.

Todėl kad tai ne jūsų gerumo ar negerumo klausimas…Tai kaip toje angliškoje patarlėje, kur „ne dėl gero mielas, o geras todėl, kad mielas“. Ir todėl nereikia prisitaikyti prie svetimos tamsos, galvojant, kad, jei akys pripras, bus normalu. Ne…bus be prošvaisčių.

Gyvenkite ten, kur viskas matosi. Kreipkitės į tuos, kurie skaidrūs jausmuose. Darykite tai, kas jums suprantama. Laimė – kaip gėlė…Tamsoje jai nelabai.

Taigi, nusiplaukite rankas…ir gyvenkite savo džiaugsmui.

Lilia Grad

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353