Fotografijos gyvūnų, kurių laukė žūtis, tačiau nauji šeimininkai sugebėjo juos išgelbėti

417
Patinka? Duok Like!

Daugelis tų, kurie kada nors paėmė augintinį iš gatvės, gali papasakoti širdį draskančias istorijas apie nelengvą likimą. O kai kurie jų net pasidalijo foto, į kurias žiūrint sunku sulaikyti ašaras.

Kasperą pusės metų amžiaus į gatvę išmetė buvęs šeimininkas. Kai jį rado naujasis šeimininkas, šuo buvo siaubingai liesas. Gelbėtojas ėmė jį šerti, kalbėjosi su gyvūnų, bandė užmegzti kontaktą.

Atkaklumas ir noras padėti buvo apdovanoti – šuo prisirišo prie naujojo šeimininko ir štai jau 1,5 metų yra pilnateisis jo šeimos narys.

Kai neabejingi žmonės rado Zoe, ji labiau panėšėjo į gyvą skeletą, nei į šunį. Tačiau dabar ji laiminga, patenkinta ir atrodo puikiai.

Į šį mažą kačiuką nebuvo įmanoma žiūrėti be ašarų, toks jis buvo išsekęs. Bet meilė ir rūpestis padarė savo. Dabar tai elegantiškas pūkis.

Kas žino, ar Kreidelė būtų išgyvenęs, jei jo nebūtų radę neabejingi žmonės ir nepasiėmę pas save. Jis svėrė vos pusę kilogramo, o visus kaulus galima buvo suskaičiuoti be problemų. Dabar į Kreidelę miela žiūrėti, tai nuostabus katinas, kuris sveria 3 kg, labai mėgsta, kai jį glosto ir pasiruošęs dovanoti savo meilę.

Sunku įsivaizduoti, ką teko išgyventi šuniui, vardu Semas. Ištisus 9 metus jis buvo prikaustytas prie grandinės ir negalėjo pajudėti daugiau nei 1,5 m. Laimei, savanoriai išsivežė Semą į prieglaudą, kur jį pamatė būsima šeimininkė. Ji pasiėmė šunį ir sprendžiant pagal naujas foto, jam dabar sekasi puikiai.

Prieš patekdama į mylinčią šeimą, Marli gyveno namuose, kur į ją nekreipė dėmesio ir šėrė tik pasitaikius progai. Tai atkreipė gyvūnų kontrolės tarnybos dėmesį, kurios darbuotojai paėmė Marli į prieglaudą. Bet ji iš ten pabėgo, akivaizdžiai nustojusi pasitikėti žmonėmis. Ją rado miške su keliais šuniukais. Jiems pavyko rasti naujas šeimas, o pati Marli irgi tapo šeimos dalimi.

Turbūt niekas negalėtų nueiti, pamatęs griovyje šį mažylį, kuriam reikia pagalbos. Negalėjo praeiti pro šalį ir žmogus, kuris pasiėmė Mimi pas save, o paskui rado jai šeimininkus tarp savo draugų.

Tedžiui praktiškai neliko šansų išgyventi. Jis labai sirgo. Tačiau įvyko stebuklas: jo nepabūgo paimti ir nuvežti pas veterinarą. Teko praeiti ilgą gydymą, bet rezultatas buvo to vertas. Dabar Tedis tikras gražuolis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353