Daugeliui žmonių darbas – tai antrieji namai, kur jie praleidžia labai didelę savo laiko dalį, todėl būtina palaikyti gerus santykius su bendradarbiais. Tačiau ši taisyklė galioja ne visiems žmonėms.

1. Patarškos (be sustojimo plepantys žmonės 😊)

Biure būtų labai nuobodu, jei ne tam tikros žmonių grupės pasakojimai apie savo vaikus, dovaną, gautą iš vyro arba apie eilinį nusipirktą daiktą. Tačiau yra žmonių, kurie pažengę šiek tiek toliau: jie kalba apie viską ir dar daugiau. Bendraujant su tokiais žmonėmis geriausia yra laikytis distancijos.

2. Visažiniai

Jie visada žino atsakymus į visus klausimus. Jie įsitikinę savo teisumu, jie arogantiški, nes mano, kad turi kažkokių ypatingų žinių. Jie niekada nepripažįsta savo klaidų, o pasistengia kaltu padaryti kitą žmogų. Stenkitės laikytis nuo tokių žmonių nuošalyje, nes bendravimas su jais niekada nebus dviejų lygiaverčių žmonių bendravimu.

3. Prokrastinatoriai

Tokie žmonės visada suras, ką jiems veikti biure, bet tik nedarys savo darbo. Jei kam nors reikia surasti traumatologo telefoną ar užsirašyti į saloną, šie žmonės padarys viską, kad jums padėtų Kad tik nereiktų grįžti prie popierinio darbo. Jie ne tik negali patys atlikti savo darbo, bet ir blaško visų kitų darbuotojų dėmesį.

4. Aukos

Jie nuolatos pataikauja viršininkams, o jei jiems kažkas nepatinka, surengia streiką.  Jiems naudinga būti aukomis, nes tada iš dalies jų gaili bendradarbiai. Be to, jie gali neprisiimti atsakomybės. Laikykitės toliau nuo tokių žmonių, nes jie gaus jums užduotį, užkrus jums atsakomybę už jos atlikimą, o patys atras priežastį, kodėl jie negali jums padėti.

5. Kurstytojai

Jiems sudėtinga gyventi ramiame pasaulyje, jiems idealas – konfliktinė situacija. Jie labai mėgsta nuteikti žmones vienus prieš kitus. Jie negali dirbti, tiesiog nespėja, nes visą darbo laiką jiems  užima karas tarp kolegų. Jei jūs pademonstruosite savo poziciją ir nurodysite jiems jų trūkumą, jie būtinai išlies ir ant jūsų purvo kibirą. Tokie darbuotojai visiškai neefektyvūs, todėl bendradarbiaudami su jais, jūs nieko nelaimėsite.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353