2 metų katinas Kefyras sveria 12 kg! Nepažįstamieji painioja jį su šunimi

531
Patinka? Duok Like!

Didžiausias pasaulio katinas šiuo metu gyvena Italijoje. Gineso rekordų knygos atstovai patvirtina: pūkuotasis rekordininkas, vardu Barivelis, yra lygiai 120 cm ilgio nuo nosies iki uodegos Tik štai Bariveliui, iš visko sprendžiant, neilgai liko būti rekordininku. Rusijos mieste Stary Oskole auga kitas išties didžiulis katinas! Pretendentą į titulą vadina Kefyru, jis, kaip ir Barivelis, Meino meškėnas. O dar jis labai jaunas!

Didžiulis katinas, vardu Kefyras

Jaunas, bet milžiniškas!

Gražuolio Kefyro šeimininkė sako, kad jos augintiniui dar nėra nė 2 metų. Tačiau pūkuotasis gigantas jau sveria 12,5 kg! Meino meškėnai šiaip pakankamai stambūs katinai. Tačiau net gentainių fone Kefyras pastebimai išsiskiria. Be to, net plika akimi matosi: katinas milžiniškas, tačiau visai ne storas!

Šeima, kurioje gyvena murklys, tvirtina, kad visa esmė dietoje. Pasak katino savininkų, sauso pašaro Kefyras neėda principingai. Gauruotojo milžino racione labai daug mėsos ir pieno. O dar jį nuoširdžiai myli, dažnai glosto ir giria. Psichologinis nusiteikimas čia irgi ypač svarbus!

Šuns dydžio katinas

Svečiai, kurie ateina pas Kefyro šeimininkę Julią pirmąkart, dažnokai palaiko augintinį šunimi. Mano manymu, pūkuotukas labiau panašus į prižiūrėtą nykštukinę lūšį. Tačiau net Meino meškėnui katinas atvirai per didelis. Kai Julios klausia apie Kefyro dydį, ji juokiasi: esą, pati nemanė, kad mielas kačiukas pavirs tokiu gigantu!

Socialiniuose tinkluose didžiulis katinas jau seniai turi savo fanų. Tiesa, kai kas iš Kefyro fanų kaltina Julią per daug naudojant Photoshopo. Kiti pataiso: vargu ar mergina naudojasi grafiniais redaktoriais.

Tačiau periodiškai naudojasi priverstine perspektyva. Katinas atrodo didesnis todėl, kad randasi žymiai arčiau kameros, nei jo šeimininkė!

Sibirinė lūšis

Tačiau net paprastose nuotraukose matosi, koks Kefyras didžiulis. Interneto naudotojai dažnai juokauja dėl gražuolio dydžio. Kai kas juokais net vadina murklį ypatingu sibirinės lūšies porūšiu. Pokštininkai patikslina, kad tokia lūšis minta išskirtinai degtine, užkąsdama ugninį vandenį nevertų jo dėmesio dvikojų mėsa.

O Julia šypsodamasi pataiso: Kefyras tiesiog mylimas naminis augintinis ir jo įpročiai, žinoma, katiniški.

Tačiau tokio giganto laikyme yra ir savo sunkumų. Kad Meino meškėnas atrodytų tinkamai, jį reikia dažnai vesti pas kirpėją, tam tikrą kačių stilistą. O dar Kefyras labai daug ėda. Ir niekada nepraleidžia progos išprašyti iš šeimininkų papildomų vaišių!

Gyvas apklotas

O paskutinis sunkumas, susijęs su Kefyru, yra jo dydis. Matote, dar kačiukas jis įprato miegoti šeimininkės lovoje. Dabar gražuolis jau šerno dydžio, tačiau įpročiai liko tie patys.

Taip, su tokiu augintiniu nesušalsi net per didžiausius šalčius! Tačiau kai vidury nakties ant krūtinės atsigula 13 kg katinas, užmigti būna problematiška“,- šypsosi šeimininkė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353