19 Strugackių frazių, kurios išmokys mąstyti plačiau

468
Patinka? Duok Like!
 1. 83% visų dienų metuose prasideda vienodai: skamba žadintuvas.
 2. Ištisas savaites švaistai sielą bjauriems plepalams, o kai sutinki tikrą žmogų – pakalbėti nėra laiko.
 3. Viskas teisinga: pinigai žmogui reikalingi tam, kad niekada apie juos negalvotų.
 4. Tiesiog stebėtina, kaip greitai praeina susižavėjimo bangos. Graužti save, žeisti save, žeminti ir menkinti galima valandomis ir paromis, o susižavėjimas ateina ir tuoj pat praeina.
 5. Jei vardan idealo žmogui tenka daryti niekšybes, tai to idealo kaina – mėšlas.
 6. Vilkė sako savo vilkiukams: „Kąskite kaip aš“, – ir to pakanka; ir kiškienė moko kiškiukus: „Sprukite kaip aš“, – ir to taip pat pakanka; tačiau žmogus moko vaiką: „Galvok kaip aš“, – o tai jau nusikaltimas.
 7. Kodėl nepatylėjus, kai viskas aišku be žodžių?
 8. Geriau dvidešimt kartų apsirikti dėl žmogaus, nei įtariai elgtis su kiekvienu.
 9. O kokia prasmė pirkti mašiną, kad važinėtum asfaltu? Ten, kur asfaltas, nieko įdomaus, o kur įdomu, ten asfalto nėra.
 10. Fantazija – neįkainojamas dalykas, tačiau negalima jai duoti kelio vidun. Tik išorėn, tik išorėn.
 11. Skepticizmas ir cinizmas gyvenime kainuoja pigiai, todėl kad tai žymiai lengviau ir nuobodžiau, nei stebėtis ir džiaugtis gyvenimu.
 12. Tai kažkas panašaus į demokratinius rinkimus: dauguma visada už niekšą.
 13. Niekas iš jų tiksliai nežinojo, kas yra laimė ir kur būtent yra gyvenimo prasmė. Ir jie priėmė hipotezę, kad laimė – nepertraukiamame nežinomo pažinime, ir gyvenimo prasmė tokia pat.
 14. Ką tai reiškia – reikalingas. Tai kai negalima be to apsieiti. Tai kai visą laiką galvoji apie tai. Ir kai visą gyvenimą sieki to.
 15. Kokia prasmė kalbėti apie ateitį? Apie ateitį nekalba – ją daro!
 16. Ten, kur triumfuoja pilkuma, į valdžią visada ateina juodieji.
 17. Ne kosminės katastrofos trenksme, ne atominio karo liepsnose ir net ne per didelio gyventojų skaičiaus gniaužtuose, o sočioje, ramioje tyloje baigiasi žmonijos istorija.
 18. Juk tai netiesa, kad būna vaikai ir būna suaugę. Iš tiesų viskas sudėtingiau.  Būna suaugę ir būna suaugę.
 19. Tebūnie viskas prakeikta, juk aš nieko negaliu sugalvoti, išskyrus šiuos jo žodžius: laimė visiems, nemokamai ir te niekas neišeina nuskriaustas!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353