12 įvaizdžio detalių, kurios nepastebimai jus pasendins

7651
Patinka? Duok Like!

Kaip kažkada pasakė stiliaus ikona Koko Šanel: „Niekas taip nesendina moters, kaip per daug turtingas apdaras“. Ir ši citata aktuali šiandien, kaip niekada, juk mada atsisako bereikalingų papuošimų, bet ir griežtas kanonų laikymasis taip pat nėra sektinas. Daugybė mados dalykų gali sukelti tiesiog priešingą efektą ir pridėti jums porą-trejetą, o gal ir dešimtuką metelių. Mes išsiaiškinome, ko reikėtų vengti, renkantis savo įvaizdį, jei jūs nenorite vizualiai savęs pasendinti.

Per tamsūs plaukai arba geltona blondinė.

Pretenzingas įvaizdis, kuriame kiekviena detalė idealiai dera viena prie kitos.

Lakuota avalynė ir aksesuarai.

Ypač kruopščiai sušukuoti plaukai.

Nebrangi bižuterija.

Ryškiai raudonas arba tamsus nagų lakas.

Marškinėliai su užrašais

Per daug konservatyvus stilius

Plonos trikotažinės palaidinės su sagutėmis

Piktnaudžiavimas klasikiniais spalvų deriniais.

Įdegio spalvos pėdkelnės.

Per trumpi plaukai

Kokius sendinančius dalykus jūs įtrauktumėt į šį sąrašą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353